Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne, ha a párod nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne, ha a párod nem a szülinapodon köszöntene fel?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a barátom szülinapja. Annyira szívesen átmennék hozzá felköszönteni, de csütörtökön egy nagyon fontos vizsgám lesz (ezen múlik, hogy maradhatok-e az egyetemen), szóval egész nap tanulok meg bambulok felváltva, nem lennék túl jó társaság, de mégis bűntudatom van, hogy nem minden nap lesz 20 éves az ember, és nem leszek vele. Most úgy néz ki, hogy csütörtök délelőtt vizsgázok, utána a barátomhoz megyek és ott leszek 3 napot.

Tőlem olyan 1 órányira lakik, így az nem játszik, hogy csak úgy átugrok hozzá egy kis időre, mert a fél napom rámenne.

Arra gondoltam, hogy csinálok neki egy kis videót amiben felköszöntöm, azt elküldöm neki holnap, aztán ha megyek akkor élőben, de szerintetek nem esne neki rosszul?

Engem teljesen hidegen hagy a szülinapom, ezért nem tudom, hogy mások mennyire várják el az ilyesmit, illetve mit éreznének ilyen helyzetben.


2015. jan. 26. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha valaki ezt nem érti meg, akkor kb. egy 5 éves értelmi szintjén áll.

Nem hiszem, hogy ebből akkora baromi nagy ügyet kellene csinálni. A videó jó ötlet, aranyos, de telefon is elég akár.

2015. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy jelezd, hogy nem felejtetted el és majd megtartjátok a bulit :) am sokan csinálják, hogy a szülinapon csak sms-t küldenek meg ilyenek, de amikor buli van hétvégén oda mennek és visznek ajándékot is...szóval nem gáz...
2015. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A lenyeg h koszontsd fel :)

Ha eloben nem megy hat igy ;)

2015. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a lényeg h hívd fel, ennyi
2015. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hívd fel, köszöntsd fel szóban, és mondd, hogy a többi majd ezután jön.

A videót felejtsd el! Ha én ilyesmit kapnék, az ugrana be, hogy "bezzeg ilyen hülyeségekre volt időd!".

2015. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is holnap lesz.


Szerintem ez így teljesen rendben van, meg fogja érteni. Különben is ha útólag bepótoljátok akkor semmi gond nem lehet. :)

2015. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!