Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehet megoldás lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet megoldás lenne? Kényelmessé vált neki? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Eddig én töltöttem sok időt a barátomnál (1 éve egész hétköznap én vagyok náluk és a szüleivel se jó együttélni, fizettem egyébként, de ha előbb jöttem haza a melóhelyről, akkor 15percenként bejöttek valamilyen indokkal, nekem szidták a barátomat, hogy este nem maradt meleg víz, miért ott csináltatta az autót stb. idegesítő, és hiába mondtam hogy van dolgom, mert haza is hoztam munkát, semmi!) és már októberre meg volt beszélve az összeköltözés. Ekkor sajnos az autója kidobta a motorhibát útközben, sokba került a javítása, megértettem.

Viszont azt vettem észre, hogy kényelmes neki, hogy én ott vagyok, ő hozzánk heti 1 napra jön kb. és minden jó neki. Én annó megmondtam, hogy az hogy náluk vagyok, az csak azért lesz, hogy lássuk működik ha heti 7 napot együtt töltünk. Ezzel nincs gond, de nincs továbblépés, pedig eltelt 2 év 2 hónap.

Egyszer már felhoztam és azt mondta , hogy télen milyen már költözni?!

Így most arra gondoltam, hogy nem fogom nála tölteni a hetet (nem is tudnám már annyira, munkahely váltás miatt, tőlük be tudnék járni, de őszintén nem akarok, így 2 órával többet alhatok.) csak kevés időt, max 1-2 napot.


2015. dec. 4. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak az idodet pazarolod, ez a srac nem akar veled osszekoltozni. Ha akarna, mar meglepte volna.. mindig akadni fog kifogas.


De persze megprobalhatod, hatha mukodik.. azt viszont nem ertem, eddig miert csicskultal mindig.

2015. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:

Szerintem csináld ezt. Ha te máshogy állsz a dolgokhoz, akkor ő is máshogy fog, ha tényleg szeret. Ha balhézik rajta, vagy egy idő után nem változtat, akkor részéről nem komoly a dolog.

Ha nem érzed ott jól magad, akkor miért vagy ott? Beszéljetek erről a pasiddal. Vagy a szüleinek mondd, hogy a problémákat, ami a pasiddal kapcsolatos, ne neked mondják, hanem neki. Te mit tudnál ezzel csinálni? Szerintem semmit.

2015. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!