Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok és miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés
Tehát van két lehetőség,elköltözöl egy olyan városba,ahol közelebb lennél a párodhoz.Viszont még nem 100% osan biztos a munkahelyed,jah és albérletben kéne laknod egy baráttal,haverral.A másik maradsz ahol éppen laksz faluban vagy a legközelebbi városba költözöl,ahol van munkahely,de 3 műszakos,pénz tehát lenne,igaz a beled kidolgoznád,de lenne.Viszont se barátok se párkapcsolat se semmi nem lenne.Melyiket választanátok?

2015. dec. 4. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A pénz nem boldogít önmagában. Ha viszont társaságban lehetsz, haver-barátnő mellett, akkor lehetsz boldog, szerényebb anyagi körülmények között is akár. Szerintem válaszoltam :)
2015. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy az első.
2015. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az albérletre viszont sok pénz elmenne,meg ott a munkahely nem biztos.Szerelemből nem lehet megélni,akárki akármit is mond.
2015. dec. 4. 19:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Az embernek boldognak kell lennie. Válaszd azt, amit a szíved diktál. A pénz szart sem ér, csak a buta embereknél számít.
2015. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor költöznék ha már megvan az állás. Ha nem kapsz állást ott fél évig akkor mit csinálsz?
2015. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Meló van,de még nem 100%,hogy fel is vennének.
2015. dec. 4. 19:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi az hogy van meló? Látsz egy álláshirdetést a neten hogy van?
2015. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Abban a városban néztem,ami páromtól nem messze található.Személyesen néztem,beszéltem velük.
2015. dec. 4. 19:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Tehát nincs meló. Ha megvan a szerződés akkor lesz meló.
2015. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

először legyen meg a munka (addig maradj), utána az első egész jó választásnak tűnik

persze nem mindegy, hogy milyen kapcsolat és megérné-e, de ha már ilyen komolyan gondolkodsz rajta, akkor biztos te is azt a verziót akarod

2015. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!