Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemista lányok, ti választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lányok, ti választanátok egy ilyen fiút?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 181 centi, 72 kiló. Testalkatom: sportos, de nem kigyúrt. Haj sötétbarna. szem: kék.


Kedves, és őszinte vagyok, elsősorban humán érdeklődésű. Hobbijaim az olvasás, és a rajzolás.


2015. nov. 30. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Gondolod, hogy az egyetemista lányok 2 soros leírások alapján választanak fiút? :D
2015. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Áh, szerintem az Útkaparó Pista nyerő náluk. :)
2015. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést komolyan gondoltad?
2015. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Én 20 éves vagyok, 172 centi, 61 kiló. Testalkatom: atletikus, de nőies. Haj sötétbarna, szem sötétbarna.


Mosolygós vagyok és őszinte, szintén humán beállítottságú. Szeretek olvasni és lovagolni.



Szerintem mi tökéletesen összeillünk. Hozzám jössz férjül? Szülök neked két gyereket és boldogan élünk míg meg nem halunk ezek alapján.

2015. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet semmit sem megállapítani.

21/L

2015. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Négyes, melyik egyetemre jársz? :)
2015. nov. 30. 20:31
 7/15 anonim ***** válasza:
Olyan vagy mint kb nálunk minden második fiú.. ennyiből nem lehet leszűrni semmit..
2015. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jó, akkor kicsit szűkítem: egyben hűséges vagyok, és a hosszútávú kapcsolatok híve vagyok. :) Néha sok a dolgom, de a "dolgom van" kifejezést nem használom, egy lányra mindig jut időm.

Nem vagyok előnytelen külsejű (azért nem írom, hogy jó, mert akkor sokan arrogánsnak gondolnak).


A könyvek közül a fordulatos, nem vontatott művek érdekelnek. Ruházatot tekintve is igényes vagyok. A márka azonban nem fontos nálam, a csak fekete divat nem jön be.

Divatirányzatokból a 80-as évekbelit, és a 2000-es évek elejit tekintem a legjobbnak, amikor még a szabadidőcipők nem voltak agyonszínezettek, hanem pont úgy néztek ki, mint a futócipők.

A 60-70-80-as évek zenéit szeretem a legjobban. A mai ízléstelen, bulizós számok nem érdekelnek.

2015. dec. 1. 10:31
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék milyen szakra jársz :D
2015. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De-BTK Történelem. :)
2015. dec. 1. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!