Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Valyon mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Valyon mit akarhat?

Figyelt kérdés
23 F vagyok. Van 1 20 éves lány akivel elkezdünk ismerkedni. Szimpatikusak vagyunk egymásnak. 4-5 randi után Ő úgy gondolta hogy az én világom, nem passzol az övéhez. Ez még elfogadható, megértem. De mért van az hogy Ő továbbra is szeretne találkozni velem, mind barát, de ugyan akkor megfelelési kényszere is van. Szeretne úgy találkozni velem hogy Ő változtat magán, pár tulajdonságán pl tud lazább lenni, és pontosabb is. Nekem úgy tökéletes ahogy van, nem kérem hogy változzon, de lehet nem is miattam változik. Megtudtam hogy mással ismerkedik és vele többször tud találkozni a hétköznapokba mind velem. Több esélye lehet neki mind nekem, mert napi szinten láthatja. Nem lakok közel hozzá, 30 perc utazás kocsival hogy láthassam. Örülők annak hogy láthatom, de rossz érzés az hogy tudom azt hogy mással is ismerkedik. Sok mindent képes vagyok megtenni érte, de napi szinten nem láthatnám mert költséges és kevés az időm is. Érzek iránta valamit. Pár hét és gondolom túl lehetnék rajta, de az hogy Ő találkozni akar és beszélgetni vacsizni. Facen rám ír, és ha fellépek láthatom a képit megosztásait, nehezíti a dolgot, nehezíti azt hogy túl lehessek rajta, elfeledhessem. Folyamatosan Ő jár a fejembe. Megbántani nem akarom avval hogy elutasítom, mert elég érzékeny az ilyenre és csalódni fog. Bízik bennem mert olyan dolgokat tudok amiket nem árul el akárkinek. Viszont igy nekem a rossz. Nem tudom mit akarhat. Vajon mért akar még találkozni, a barátjának tartani? Elégé összevagyok zavarodva tőle...

2015. dec. 4. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel lány vagyok én is csináltam hasonlót, valószínűleg csak barátkozni akar, és nekem úgy tűnik valamilyen szinten önbizalomhiányban is szenvedhet, azonban ha neked ez így nem jó, mert több szeretnél lenni számára, mint egy barát, akkor azt mondanám, hogy felejtsd el. Szenvedni fogsz. Beszélj vele arról, hogy összezavar téged.
2016. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!