Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem őszinte hozzám a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem őszinte hozzám a barátnőm? Talán nem illik ilyenen rágódni, mégis furcsa.

Figyelt kérdés
Együtt töltöttük a napot nálunk. Amikor egyszer kiment a vécére, szerintem hasmenése volt a hangokból ítélve, de nem mondta el. Nem szoktam hallgatózni, de feltűnt, hogy sokat szellent egy két percig... Aztán hallottam hogy parfümmel is befújt. Mikor kijött próbáltam rákérdezni de semmit nem mondott, szimplán úgy tett mintha csak pisilt volna. Elég kedvetlen volt délután. 23F
2015. dec. 5. 16:33
 1/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Hát én sem dicsekednék szívesen azzal, hogy mekkorát fostam. :D
2015. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hülye vagy, minek kellett rákérdezned?
2015. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
B.szki azért nem bízol vagy nem tartod őszintének a csajod mert nem vallotta be hogy f.s.tt????:::)))Kedvtelen volt mert tudta hogy hallottad a hangokat és éget szegény.Már elnézést de Te vagy a t.hó h ezt szóvá tetted.
2015. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

küldj neki egy sms-t, ne hazudozzál nekem tudom ,hogy f.stál ,hallottam, többé nem bízok benned.

Hogy én ezen a kérdésen mennyit röhögtem :D

2015. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok 4-esnek: KIRÁLY VAGY!!!!!::::)))))
2015. dec. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de te hülye vagy? Én csaj vagyok, hidd el már az is kellemetlen ha nagy dolgunk van odegen házbann fõleg ha a párunknál jön ránk a szapora. Ha ráadásul rossz a hasunk akkor a kedvünk is szerencsétlent teljesen megaláztad azzal, hogy rákérdeztél :D Ha így teszed fel a kérdést: Rossz a pocakod baba?

Akkor nem Lett volna baj belõle szerintem :D Szegényke...

2015. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked is sok eszed van. Miért olyan életbevágóan fontos dolog ez, hogy rá kelljen kérdezni? Ez magánügy, mindenkinél előfordul, de tök felesleges társalogni róla. Ha meg rosszul van, azt meg fogja mondani.
2015. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es: Nem bírom abbahagyni a röhögést!!!:DDD


Kérdező, csak merem remélni h kamu kérdés, és 23 évesen nem vagy ilyen ostoba...:O

2015. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Uh,4-es!!!!!Tényleg nem vagy gyenge.

Rajtam is röhögőgörcs van!!!

Azta roh@dt!!!

2015. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem őszinte hozzám a barátnőm?"

Beteg vagy :D Legközelebb mielőtt bemegy a wc-be, szólj neki hogy figyeljen oda az olyan fontos dolgokra, mint a szín, szag és állag. És ezekről részletes jelentést kérsz. Az még jobb, ha csinál egy fotót róla mielőtt lehúzza, mert különben napokig nem hagy nyugodni, hogy titkai vannak előtted.

Gondolom te is mindig beszámolsz neki, hogy éppen milyet sz@rtál...

2015. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!