Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rajonganak egyes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rajonganak egyes férfiak a chippandale-ekért és tolják a szekerüket?

Figyelt kérdés

Többször is azt figyeltem meg, hogy elsősorban férfiak biztatják arra a nőket, hogy menjenek chippandale showra, vetkőzős fiúkkal ünnepeljék a lánybúcsújukat, sőt csalják meg(!) a pasijukat chippandale-ekkel. Nemrég az egyik nőismerősömnek volt születésnapja és volt néhány férfi aki a facebookon olyan üzenetekkel bombázta őt, hogy ezt vetkőzős fiúkkal kéne megünnepelni. A nő erre azzal válaszolt, hogy szó sem lehet semmi ilyen gusztustalanságról, ha megjelenik egy vetkőzős fiú akkor ő feláll és otthagyja a partit. A nő barátnői hasonló véleményen voltak, ők is elutasították a chippandale fiúkat. Erre ez a néhány tag elkezdte cukkolni a lányokat, hogy "jaj milyen prűdek vagytok" meg "nem vagytok belevaló csajok", továbbá olyanokat is írtak, hogy az lenne a jó buli, ha a szülinapos nő (aki egyébként párkapcsolatban van) meg a barátnői az egész bulis társaság előtt leszopnák meg kivernék a chippandale-eket. A szülinapos nő erre elküldte őket melegebb éghajlatra és a barátja is hozzászólt a témához, ő is felháborodott, hogy ugyan miért kéne neki ölbe tett kézzel tűrnie, hogy a barátnője ilyeneket csináljon. Emiatt meg a barátot támadták le ezek az alakok és elmondták mindenféle önző meg nőgyűlölő alaknak, hogy nem enged meg "egy kis szórakozást" a nőjének, bezzeg ők olyan "menők", hogy még biztatnák is a nőjüket, hogy "vaduljon" a vetkőzős fiúval.

Ezenkívül nem egyszer olvastam vagy hallottam, hogy férfiak chippandale-eket ajánlgatnak nőknek lánybúcsúkra meg egyéb partikra. Ha egy szórakozóhelyen vetkőzős fiúk lépnek fel, akkor több az olyan férfi, mint nő aki ezt terjeszti, sőt gyakran olyanokkal is kiegészítik, hogy "csajok erre az estére felejtsétek el, hogy párkapcsolatban vagytok", "ne is törődjetek azzal, hogy a pasitok mit szólna ahhoz, amit tesztek", "pasik! ma este mindent nézzetek el a csajotoknak", stb.

Nem értem, mi a franc ütött ezekbe? Miért jó nekik az, ha párkapcsolatban lévő nők mindenféle szexuális tevékenységet folytatnak a chippandale-ekkel? Miért érdekeltek abban, hogy megcsalásra biztassák a nőket és lehordják azokat a férfiakat, aki nem szeretnék, ha a nőik vetkőzős pasik farkával játszanának?



2015. dec. 6. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hülyék mindenhol vannak. Hogy mennyi a kapcsolatod velük, te döntöd el. Az én ismerősi körömben ilyen primitív emberek nincsenek. Válogasd meg a baráti köröd jobban!
2015. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem láttam még ilyet, de biztos jó nagy cirkusz lenne belőle, a barátok részéről.

Másrészt ezt inkább olyanok írhatják, akiket megcsalt a nőjük és tele vannak sérelemmel.

2015. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!