Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is utál ilyenkor elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is utál ilyenkor elmenni vásárolni? Mindig csak a boldog párokat lehet látni mindenhol kézen fogva ahogy közösen vásárolgatnak.

Figyelt kérdés

És sokszor elkeseredem emiatt de most már inkább idegesít, hogy másnak mindig összejön meg annak a másvalakinek is meg amannak a másvalakinek is ésatöbbinek is, ti nem vagytok úgy néha, hogy azt látjátok , hogy másoknak mindig összejön nektek meg nem?

Úgy döntöttem, idén karácsonykor nagyon részeg leszek, és füvezni fogok, megéri vajon?

Egyébként 23/N ha számítana bármit is.


2015. dec. 6. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én ma délelőttig egy boldog pár része voltam, szóval ha tegnap írod ki, akkor nemmel válaszoltam volna. Sőt, megkérdeztem volna a barátnőmet, hogy elmegyünk-e vásárolgatni valamikor a héten.

Most viszont egyetértek veled, nem is megyek be a boltokba.

2015. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:

én a tömeg miatt inkább

de azért vannak veszekedők is:DDDD

ne tedd nem éri meg, és az ébredés után pocsék lesz neked

hogyne számítani :szuper kor

2015. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem, mert nem érdekelnek mások (ilyen szempontból)

és ha másnak van kapcsolata? nem jelenti, hogy akkor én is csak úgy lehetnék boldog

szóval engem nem zavar

a karácsonyt pedig a családdal tervezem tölteni, utána meg barátokkal

esetleg te is megpróbálhatnád ezt a verziót, de a te döntésed

2015. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy részeg leszel és füvezel nem fogod megoldani a bánatod.


Nyilván nem jó annak aki egyedül van, de ha folyamatosan azon bánkódsz, hogy bezzeg más mennyire boldog csak rosszabb lesz.

2015. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hajjajj szerintem elég sokan, nekem szüleim sajnos szüleim korán meghaltak tesó nincs, barátnő sincs valahogy karácsonyra sosincs.


Én reggel főzök egy halászlét, sütök rántott halat tartárral, aztán megnézem a 8 harry potter részt és közben jó részegre iszom magam pálinkával meg kísérőnek kis borral. Utóbbi pár évben ez van,

ja tavaly a 2 reszkessetek betörők filmet néztem.

30/f

2015. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szülők vannak, testvér?

Egyedül valóban nem jó, az tény és való, sokaknak a karácsony az egyik legrosszabb ünnep, másoknak az egyik legszebb.

2015. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen épp ezért nem is megyek sehová ilyenkor
2015. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsenek szüleim és testvérem sem.

Valójában nem az zavar, hogy jelenleg nincs senkim, hanem az, hogy pont ilyenkor nincs, maga ezaz ünnep zavar és amit látok.

2015. dec. 6. 16:58
 9/12 opened paradise ***** válasza:

Most inkább úgy vagyok vele,hogy "Decukiiiik" :D

De meg tudlak érteni.

Viszont még van két heted,talán addig alakul valami.

2015. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%
Én eleve rühellek vásárolni. :)
2015. dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!