Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is utál ilyenkor elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is utál ilyenkor elmenni vásárolni? Mindig csak a boldog párokat lehet látni mindenhol kézen fogva ahogy közösen vásárolgatnak.

Figyelt kérdés

És sokszor elkeseredem emiatt de most már inkább idegesít, hogy másnak mindig összejön meg annak a másvalakinek is meg amannak a másvalakinek is ésatöbbinek is, ti nem vagytok úgy néha, hogy azt látjátok , hogy másoknak mindig összejön nektek meg nem?

Úgy döntöttem, idén karácsonykor nagyon részeg leszek, és füvezni fogok, megéri vajon?

Egyébként 23/N ha számítana bármit is.


2015. dec. 6. 16:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

Legalább megnyugtat a tudat h többen éreznek így

2015. dec. 6. 19:12
 12/12 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor inkább azt nézem, hogy ezek az emberek nagyon nagy valószínűséggel tele vannak megkeseredettséggel, játszmáznak, veszekednek, vagy az egyik fél alárendeli magát a másiknak, vagy manipulálnak, vagy valamilyen formában jelen van az agresszió a kapcsolatukban... az emberek 80-90%-a teljesen alkalmatlan párkapcsolatra, hiányoznak az alapvető kommunikációs készséges, az empátia, a konfliktuskezelési stratégiák. Ilyen kapcsolatot pedig NE akarj!

Én két évet voltam tudatosan egyedül, közben önmagamat fejlesztettem, hogy soha többé ne kelljen rossz kapcsolatban élnem. Megérte.

Most olyan párkapcsolatom van, amiben tényleg minden stimmel (pedig már elmúlt a rózsaszín ködös időszak). Megtanultam jól választani és megtanultam kezelni a kapcsolatban felmerülő helyzeteket.


Ha a problémádra az alkoholt és a füvet tekinted a megoldásnak, akkor ha egyszer csak megjelenik a szőke herceg fehér lovon (vagy amilyet szeretnél), akkor nem fogsz tudni vele mit kezdeni. Alkohol és fű helyett javaslom, lepd meg inkább magad egy önismereti vagy kommunikációs tréninggel karácsonyra, azzal többet érsz.

2015. dec. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!