Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a nők mit gondolna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők mit gondolnak a rosszfiúkról?

Figyelt kérdés
..akik ténylegesen is rosszak nemcsak imitálják:D
2015. dec. 7. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
arra nedvesednek ! a normális srácok meg uncsik
2015. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi:D
2015. dec. 7. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Én a magam részéről sajnálom őket. Nincs lehetőségük megélni a valódi intimitást, kötődést, mert egyszerűen képtelenek rá. Van ilyen ismerősöm, hetente fel tud szedni fiatal, csinos csajokat és folyton magányos, depressziós. Nagyon szeretne elköteleződni, normális kapcsolatban lenni, de képtelen rá.

Azokat még inkább sajnálom, akik még el sem jutottak addig, hogy felismerjék, mennyire önsorsrontó életet élnek. Szóval én szánalmat érzek irántuk.

2015. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
én nem sajnálom őket minden nap mást dugnak! az átlag pasik max prostival vagy netán tán össze jön nekik 1 kósza numera átlagos nővel de csak azért mert épp az alfahím épp mást dug!
2015. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fantáziám nem izgatják. Nem akarok én senkit jó útra téríteni, nem is tudnék. Én rosszlány vagyok nekem jó fiú Kell :D Megfelelõ nõ Pedig bármilyen férfiból elõhoztahja a rosszcsontot ;)
2015. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem apajelöltnek tartják őket.
2015. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is őket látják alfahímeknek.. de miért?
2015. dec. 7. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!