Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon egyedül érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon egyedül érzem magam, van valaki aki szintén ebben a cipőben jár?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de nagyon lehangolódtam :/

19/L


2015. dec. 7. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Akarsz beszélni róla?
2015. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Jelenleg nem is érezhetném magam jobban egyedül. 22/f
2015. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Semmi gond,csak faszhiányod van.
2015. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hányas a lábad?
2015. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Légy szíves ne legyél öngyilkos Karácsonykor! Mi a gondod?
2015. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hallgass zenét, sportolj, maszturbálj, egyél csokit, bulizz. Ezektől garantáltan jobb kedved lesz 😄😁
2015. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja , hasonló cipőben járok. Bár van hogy szeretek egyedül lenni, van hogy nem, változó. Jelenleg pl. annyit kell hajtanom(sok feladattal kell, és kihívással kell szembenéznem), hogy jól esne, ha lenne mellettem egy lány, akivel szeretjük egymást, de hát nincs, most ez van, ezt dobta a gép, majd lesz valahogy.

Ne csüggedj, a mai világban a fiataloknak több mint a fele hasonló helyzetben van(vagy legalábbis átesik egy ilyen perióduson, amikor teljesen egyedül érzi magát).

2015. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegnap szakítottam a barátnőmmel, akibe eszméletlenül szerelmes vagyok, mert megcsalt. Sejtem, hogy mit érzel.
2015. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!