Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak. Ti ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak. Ti ilyenkor mire gondoltok? 20l

Figyelt kérdés

Jön egy számotokra bejövős csak veletek szembe az utcán. A csajt csak látásból ismeritek. Összefuttok vele itt-ott. Ennyi. A csaj egy nap jól végigmér titeket, majd hosszasan a szemetekbe néz. (direkt)


Mire gondoltok?


És ti szoktátok ezt csinálni egy/több csajjal? Ha igen, miért?


2015. dec. 8. 17:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mert velem szokta valaki ezt csinálni, aki tetszik. Én is szoktam, de nem túl merészen. Most viszont direktből szeretném, azért kérdezem. :) De ha semmi extra az egész, akkor meg így is, úgy is kacérkodom a szememmel. :D
2015. dec. 8. 21:30
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért félreértés, mert nem egyértelmű, rengeteg mindent bele lehet képzelni.
2015. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor simán csak tetszetek egymásnak egyszerű szemezgetésről van szó de szerintem ne csináld direktbe mert félrevezető lehet:)
2015. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Te mit értenél ezen félre?

Csak nem úgy érted, hogy tegyük fek rajta nevetek?


Van akire rámosolgunk az utcán köszönéskor. Az jót jelent, nem rosszat. :)

2015. dec. 8. 22:00
 15/16 anonim ***** válasza:
Ó, ne legyél már naiv, jól tudod te is, hogy egy mosolyt is úgy lehet kezelni, mintha "meghívás" lenne, pedig lehet, hogy csak simán jó kedve van az embernek. Egy férfi simán többet képzel bele, mint egy szimpla kedvesség, főleg, ha szingli. :)
2015. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Pont ez a cél, hogy többet képzeljen. :)

Mármint félénk, kell neki egy kis lökés.

2015. dec. 9. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!