Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a szavak mit jelentenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a szavak mit jelentenek egy pasi mondatából?

Figyelt kérdés

1.aranyos vagy de tényleg

2.utállak xd

3.birom hogy sokat beszélsz

meg hogy olyan nyílt vagy birom hogy ilyen tájékozódott vagy


már csak mert... ezek mire utalhatnak ha pont így írja őket?


2010. márc. 22. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz,hogy nem érted xD :D

Egyébként úgy ahogy leírta,nem hiszem,hogy bejönnél neki,de kitudja,ez még nem utal arra.

2010. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek csak ilyen baráti mondatok...arra hogy mire utalnak nem lehet megmagyarázni.
2010. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kekeckedő, enyhén ironikus!Csíp téged!
2010. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

1.szívesen megdugnálak

2.utállak,miért nem dughatlak meg?

3.fogd már be inkább dugjunk

4.bírom hogy nyílt vagy,de jobb lenne ha inkább a lábaid nyílnának meg


Kb ezt jelentik...

2010. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan 18 körüli a srác akkor biztos , hogy pozitív jelnek veheted ezeket, mert elég egyszerű gyereknyelven fejezi ki az érzéseit. De ha fiatal akkor tuti pozitív.


HA idősebb olyan 26 körüli akkor én már többet várnék tőle nem csak olyanokat, hogy "bírlak", "de tényleg"

2010. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nálam kb ezt jelenti :


1. aranyos vagy de tényleg - > nem igazán érdekelsz, de nem vagyok paraszt és nem küldelek el rögtön.


2. utállak xd -> 1percen belül megcsókollak, DE ha a csajon látszik hogy nem is akarná :D akkor csak elképzelem hogy ez lenne :D


3.birom hogy sokat beszélsz

meg hogy olyan nyílt vagy birom hogy ilyen tájékozódott vagy --> hát én ilyet nem mondok :D de ha mondanék ilyet akkor kb azért mondanám hogy hagyd abba a dumát, mert nem érdekel .

2010. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!