Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan okozhatott ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan okozhatott ekkora csalódást? Mi lehetne itt a megoldás?

Figyelt kérdés

Egy rendes, normálisnak tűnő sráccal járok pár hónapja. Másfél hónapja már konkrétan éreztem is a szerelmet, jó a szex is közöttünk, úgy éreztem hogy elindultunk egy közös úton még ha néha volt is bennem pár kérdőjel.

Erre egyik este leültetett és elmondta nekem hogy füvezik, általában esténként. Azóta minden összetörött bennem, nagyon csalódott vagyok és ha nem közelednének az ünnepek lehet hogy szakítanék vele. De nem akarok gonosz lenni vele.

Az a szomorú hogy ő ezt teljesen normális dolognak tartja mert nem mesterségesen előállított drogról van szó. Nem is akar leállni vele, bár a jelenlétemben nem fogja szívni.

Soha nem mondtam volna meg róla, két munkája is van, figyelmes, vicces, de most összetörte a szívem. :(

Van számunkra még valami megoldás, vagy itt már csak a szakítás maradt?


2015. dec. 8. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha neked nem fér bele, akkor nem fér bele. Mondjuk láthatóan kevés infód van erről a témáról, meg arról, kik és mit és miért fogyasztanak. Szerintem az jó pont, hogy elmondta. Viszont problémája biztosan van vele, ha napi szinten szüksége van rá és ő ezt nem érzi problémának.
2015. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Soha nem fogom megérteni, hogy mi a gond a fűvel. Tudatlan vagy és műveletlen.


https://www.youtube.com/watch?v=xma69sxxobw

2015. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
van aki elvből elítéli a füvet hogy azt sem tudja milyen ...lehet te is ilyen vagy. Ez is érthető persze , próbálj meg utána nézni neten mielőtt ítélkezel. Vagy ne adj isten próbáld ki. Mielőtt bárki megkövezne , nem füvezek , életemben 3x szívtam, előtte elvből elítéltem. De ha valaki nem szokik rá nem hinném hogy rosszabb lenne mint a cigi meg a pia. Bár azt nem tudnám megmondani mi az a mennyiség ami már káros.
2015. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nézd szerintem nincs abban semmi hogy elmondta. Ezt neked kell eldöntened hogy belefér-e vagy sem. De megmondom őszintén : én 37 éves múltam, férjem van, gyerekem, dolgozunk, diplomások vagyunk, és mégis előfordul hogy esténként elpippantunk egy rakétát. Szintetikus dokgokhoz sosem nyúlnék. Szerintem a pia is károsabb. Nem mondanám magunkat függőnek.
2015. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Acvarius válasza:

Igaz, hogy a drog rossz is, meg jo is. Mindenkinek mas a megitelesi merceje.

Aki aszmas az is abbol az imhalalo valamibol valamilyen drogot sziv.

Fuggoseget, tudatmodositast okozHAT.

Szerintem orulnod kene,hogy oszinten elmondta. Te is leulteted es elmondod, hogy undorodsz a drogtol, es orulnel ,ha a kedvedert mellozne. Orulhetnel, hogy a tarsasagodban mellozi, es oszinten kitalal. Szenbesitsd ot azzal, hogy nem szeretned ha majd a kozos penzetek erre telne. Tamogasd a leszokasban (mar felteve, ha megteszi erted.)

Szerintem ha ennyire jo "baratsagba" keveredtetek ilyen rovid ido alatt akkor ne hagyd veszni a lehetoseget.

En elegge fiatal vagyok es nem vagyodom a drog, a cigaretta, az alkohol utan ( ilyeneket csak a gyengek fogyasztanak: akik nem kepesek nemet mondani) .Mind draga, es gagyi, mar nem divat.

Irtad, hogy jo vele a kozosules, na es? Sokan ajanljak a prostikat kulonfele modon (sajnos az iskolamban is ilyen fiatal korban), hogy jo elmeny, es nincsen az elmerogyant kislany/ kisfiu (elmeileg kicsik, inkabb tanultak volna mintsem penzert arusitsak magukat, nalluk meg a kutyaurulek szedok is "jobbak"), amde abba bele se gondolnak, hogy mennyi betegseget sedhetnek igy ossze.

Visszaterve ra. Lehet ,hogy oly jo vele a kozosules, de itt a lenyeg az ,hogy OT szeresd, es ne csak az agyban. Remelem erted, es senki nem fogja fel sertoen az irottakat. En mindig kimondom azt amit gondolok, megha ez masokat meg is sert.

Kitartasz melette? Tamogatod ot? Ez a kerdes ott dol el, hogy tudod-e igy is szeretni.

En ilyen teren nem tudok tanacsot adni, mert ugyan tudom mi a szerelem ,de erezni ugysem fogom (nem lesz ezzel legalabb problemam.)

Bocsanat ha barkit is megbantottam volna.

Amugy ti meg nem vagytok felnottek ("felnott parkapcsolatok"). A baratod meg serdulo, mig te ifju vagy. Ha jol tudom harmincnegy evtol lesz valaki felnott.

Sok mindenbe belekotok, bocsanat.

2015. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Acvarius válasza:
Amugy a sok cukor, a csokoladek, a gyumolcsok..Stb.-k is okozhatnak fuggoseget, de a kola, a tej, ...egy szoval: minden.
2015. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Acvarius válasza:
Amugy emlitettem, hogy nagyon fiatal vagyok, vagyis, meg tapasztalatlan. En eddigi rovid eletem soran ezt szurtem le az ilyesfele temakbol.
2015. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!