Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátom?

Figyelt kérdés

Sokszor megfigyeltem, mikor én pl. rosszul éreztem magam, fáradt voltam, stb... akkor a párom bújt oda hogy kényeztessem, babusgassam. Volt hogy rám feküdt és elég sokáig henyélt rajtam, csak azért hogy cirógassam mindenhol. Ő ilyet elég ritkán csinál. Ha pl. tv nézés közben oda ültem mellé, nem nyúlt hozzám, csak akkor ha oda bújtam. Ha van egy olyan éjszaka, mikor éppen elmarad a szex, akkor lefekvésnél szóvá teszi, nem volt szex mikor lesz?

Én vagyok a nő.


2015. dec. 9. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyébként csak ez a probléma vele? Nem csajozik, nem flörtöl, nem chatel más nőkkel, nem kocsmázik, nem jár el a haverokkal, nem dugdossa a mobilját előled? Csak kiköveteli magának, hogy vele foglalkozz, akkor is, ha fáradt vagy? Ez még a jobbik eset :) Kicsit önző, nem biztos, hogy változni fog, de ha csak ennyi a hibája, és el tudod így fogadni, akkor nincs nagy baj. Ha nem tudod ezt már tolerálni neki, akkor van a gond.
2015. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szoktam amúgy is kényeztetni. De mivel én főzök, mosok, takarítok, dolgozok, stb... és ha én vágynék erre többet, főleg ha éppen mensizek, rossz a kedvem... akkor éppen fordítva kellene lennie ennek. Azt meg végképp nem értem, ha egy nap nem szexelünk, de előtte igen, miért kell szóba hozni? Eléggé rosszul érint.
2015. dec. 9. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Én imádok cirógatni, dédelgetni, babusgatni, nekem az előző kapcsolatomban az volt a büntetésem, hogy a párom ki nem állhatta az ilyen szeretetmegnyilvánulásaimat. Szóval ez nekem nem okozna gondot. Ha a barátod igényli a kényeztetést, babusgatást, akkor könnyebb dolgod van, mert ha elmondod neki, megérti, hogy ez neked is fontos, ahogy neki is az.


Az elmaradt szexet viszont nem tudom értelmezni. Este lefeküsztök, egyiketek sem akar szexelni, elalusztok, majd másnap szemrehányást tesz, hogy nem volt szex? Hát, ha nekem tenné szóvá, hogy nem volt szex, én biztos visszakérdeznék, hogy miért, hát csináltál valamit?

2015. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Többször is szóvá tette. Utoljára tegnap este. Mondtam neki másnap korábban kelek, korábban kell bemennem a munkahelyemre. Későn ért haza, de így is, kb. 1 óra volt mire megevett 2 szendvicset!! Én addig tettem-vettem, fürödtem stb... aztán lefeküdt tv-t nézni, szóltam neki, nem kellene e fürdenie, későn van, azt mondta majd. Én akkor lefeküdtem, mert 1. éppen meg van, álmos voltam egész nap, és fáradt. 2. ki szerettem volna aludni magam. Ő akkor ment el fürdeni. Mikor bebújt az ágyba, puszit adott és mondta, ma se volt szex, egy hétig nem lesz? Én mondtam neki, nagyon fáradt vagyok, késő is van, mi a gond ezzel, tegnap volt... erre ő mondta, semmi gond. Majd befordult aludni, de egész este nem kezdeményezett.
2015. dec. 9. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!