Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működik a gyakorlatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik a gyakorlatban mikor egy pár nagy szabadságot biztosít a egymásnak?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen szabadságot??? Minek egyáltalán szabadság egy kapcsolatba? Persze ha a párom pl. el akar menni egy napra mert olyan a hobbija, menjen nyugodtan. Ha találkozni akar a barátaival, találkozzon. De nem értem milyen szabadságról van itt szó?
2015. dec. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nalunk szuperul.


Van, hogy en megyek tarsasagba nelkule, van, hogy o megy valahova, altalaban dobunk egymasnak egy smst, hogy hello, keson jovok haza (egyutt elunk), de az sem baj, ha nem. Van, hogy en utazom valahova baratokkal, van, hogy o. Voltunk mar egyutt is, de egymas nelkul is kulfoldi fesztivalon peldaul.


Nekem vannak srac barataim, neki vannak noi baratai, beszelgetunk, szoba allunk ellenkezo nemuekkel, soha nem volt belole problema.


Van, hogy elmegyunk egyutt valahova, de aztan nem egyutt jovunk, legutobb pl en hazajottem 1-kor (hetkoznapi program volt, en reggel dolgozom, o delutan) o reggel 7kor ert haza. Attol meg, hogy nekem el kell jonnom, o hadd erezze jol magat :)


Emellett legtobb idonket egyutt toltjuk, sok kozos programunk van, sokat utazunk egyutt, de egyeszeruen van olyan, hogy egyikunknek nincs kedve az adott programhoz vagy nem er ra.


Sokak szamara tok elkepzelhetetlen egy ilyen kapcsolat, de nalunk a szerencses helyzet az, hogy mindketten ugyanarra vagyunk, ugyanugy kepesek vagyunk egymasban 100%ban megbizni - mondjuk ez is ket felen mulik, a baratom megbithato, egyenes embernek ismerem, es sosem csalodtam meg ebben. Ez forditva is igaz. Egyszeruen csak van maganszferank.


Attol meg, hogy a baratom, onallo, fuggetlen ember, nem a "masik felem" (egesz emberek vagyunk mindketten) akivel szimbiozisban kell elnem, kulonben elsorvadok. Plane nem a tulajdonom, hogy megszabjam, mikor mit csinaljon.


27/N

2015. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!