Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöjjek egy olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek egy olyan férfival aki egyáltalán nem vonz külsőre, de tudom hogy a tenyerén hordozna?

Figyelt kérdés
Ő régóta szeretne velem lenni, sokat törődik velem, de jelenleg olyan fura kapcsolatban vagyunk, hogy nekem csak barát, ő viszont szerelmes is belém. Tudom hogy mellette jó életem lehetne, ő is szeretne már családot, nem egy bulizós csajozós típus, anyagilag is egy szinten állunk, és lelkileg nagyon jól megértjük egymást. Viszont a bökkenő hogy nekem nem jön be, és a szex sem jó vele. (Egyszer egy részeg éjszakán megtörtént, de nem mondhatnám hogy jó volt, persze lehet hogy idővel összeszoknánk) Az igazság az hogy elegem lett a mesebeli hercegekből, akik mind átvernek, nem becsülnek,és akiknek én nem számítok szép nőnek. Nem vagyok egy jócsaj kategória én sem, kevésszer adatik meg hogy valaki igazán odalegyen értem.
2015. dec. 9. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha összejössz vele, lemondasz a teljes boldogságodról.


Igeiglenes pasi... Akkor meg kihasználod. :(


Én inkább kockáztatnák, és inkább nem-et mondanék.


22/F

2015. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Én megpróbálnám.
2015. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fish1 ***** válasza:
Vonzalom nélkül nincs értelme és szerintem nem is működne sokáig. Ha meg közben találsz valakit, akihez vonzódsz is, akkor meg vergődni fogsz, hogy mit csinálj.
2015. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnám.

Szexet össze lehet hangolni, csak kommunikáció kérdése.

A vonzalom meg kialakulhat.

Jelenlegi páromnál egyáltalán nem éreztem a szikrát, aztán elkezdtünk csókolózni és végül nagyon ráhangolódtam, azóta is isteni vele a szex. És sokat formálódtunk egymáshoz ilyen téren is.

2015. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En magamat ismerve nem jonnek ossze vele. Nalam nem alakulnak ki erzelmek kesobb, ami eleg lenne egy boldog parkapcsolathoz.


Se magamat, se a masikat nem akarnam atvagni.

2015. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!