Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez mennyire igaz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez mennyire igaz? "aki mindig elérhető, az unalmas, aki feltétel nélkül szeret, az unalmas"?

Figyelt kérdés

van itt egy hosszú mondás:


Aki mindig elérhető, az unalmas, aki feltétel nélkül szeret, az unalmas, aki törődik veled, az unalmas, aki kifejezi az érzéseit, az unalmas. Minden, ami igaz, őszinte, amiben nincs játék, taktika, és hátsó szándék, minden pillanat, amikor lehull a maszk, az unalmas.

Mondd neki, hogy szeretlek, és elmenekül, mondd neki, hogy soha többé nem akarod látni, s csak idő kérdése, és az ajtódban fog állni. Mert van, akinek mindig csak akkor vagy érdekes, amikor nem lehetsz az övé. Amikor nem vagy “unalmas”


ez mennyire igaz?


Szeretném ezt picit tovább is fonni. Ok, elutasitott valaki, és ha nem foglalkozok vele, még talán ő kezd el közeledni. De ha már összejövünk, akkor nem lehetek távolságtartó, akkor már szeretnem kell, elérhetőnek kell lennem stb. tehát unalmas leszek, és megint eltávolodik?


2015. dec. 9. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
hülyeség. már amennyiben felnőtt párkapcsolatokról beszélünk,és magamból kiindulva huszonéves korom közepén a franc se akarna holmi ilyesféle játszadozást.
2015. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kamaszként lehet, hogy igaz, bár nekem akkor sem kellettek az ilyen fiúk. Most, felnőttként pedig kifejezetten menekülök előlük. Vagyis menekülnék, de nem kell, mert van párom. Aki mindig elérhető, feltétel nélkül szeret, törődik velem, kifejezi az érzéseit. És nekem pont ilyen férfira van szükségem.
2015. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam :)
2015. dec. 9. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy vettem észre, hogy a fiatalabb lányok ilyenek, és a legtöbb ahogy idősödik úgy komolyabban gondolja a kapcsolatokat. Talán akkor még várnom kell hogy legyen egy komoly nő, mert én már tizenévesen is mindig komolyat akartam. Egyszer meg is próbáltam de nagyon belefájdult a lelkem :P
2015. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a híres férfi vadászösztön női megfelelője ("minél elérhetőbb vagy, annál értéktelenebb is" ismerős?) de mi általában kinőjük a dolgot...
2015. dec. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A páromra ez tuti igaz. Tepertem, ő meg szart a fejemre, és még meg is csalt. Meguntam ezt, kiábrándultam, kiszerettem belőle, nem beszélek vele annyit. Erre mi van? Nem győzöm levakarni magamról. Hát kösz, de már nem kell, ha a fejére áll sem!

Amúgy 21/L vagyok és rám ez egyáltalán nem igaz. Biztos van olyan srác, aki ennek az ellenkezőjét mondaná, de senkit nem utasítottam el azért, mert tepert, csupán eleve nem akartam tőle többet, és az csak még rosszabbá tette a dolgot, hogy ennek ellenére iszonyatosan nyomult. Pontosan azokat a dolgokat értékelem egy általam szeretett férfiban, ami a kérdés szerint unalmas. Számomra ez nem unalmas, különleges. Persze egy sok éves párkapcsolatnál figyelni kell egy kis változatosságra,

2015. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!