Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk is elmondják egymásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk is elmondják egymásnak az ilyesmit?

Figyelt kérdés

Ma elgondolkoztam... Én el szoktam mesélni a legjobb barátnőmnek sok dolgot a kapcsolatomról. Például, hogy most nem igazán érzem jól magam a barátommal, vagy hogy mennyire szeretem... Értitek ti ezt:) És ez a fiúknál is így van? Srácok, ti is elmondtok ilyesmit a legjobb barátotoknak? Előre is köszi a válaszokat:)

17/L


2010. márc. 22. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2010. márc. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aha...Én igen, de ismerek olyat, aki magába folyt mindent
2010. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem legjobb barátnőmvan fiulétemre, neki elmondok mindent, mert a férfiak nem szeretnek ilyenekrölbeszélgetni, meg mostani generáció elég tahó hozzám képest... én túl érzővagyok... ezért legjobb barátnömvan és nekimondom el.
2010. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
persze, de csak jó havernak :)
2010. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi srácok:)
2010. márc. 22. 19:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaja,elszokták bizony:)egymásközt kibeszélnek minket:D
2010. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lacikaaaaa ***** válasza:
igen
2010. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
persze!!!
2010. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én mindig próbáltam beszélni az érzéseimről. A fiúk, a barátaim, nem nagyon szeretnek ezekről beszélgetni. Ezért mindig kerestem lányokat, akik meghallgatnak. De gyakran váltogattam, hogy kinek mit mondok el. Így mindenki csak részleteket tud. Aztán az egyikbe beleszerettem, de ő csak játszott velem, azóta mindent magambafojtok.

16/F

2010. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!