Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál együtt fürdeni (tisztá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál együtt fürdeni (tisztálkodás) a pároddal? Milyen a kapcsolatotok, hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

igen

jónak mondható, néha vannak viták, de nem az a tányér dobálós, kiabálós :D csak inkább vélemény különbségek

22 évesek vagyunk


22F

2015. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen gyakran? :D
2015. dec. 10. 10:19
 3/7 anonim ***** válasza:

hát eddig kb mindig amikor találkoztunk, mostanság néha fáradtabb vagyok és nincs kedvem vele menni, tegnap pl mielőtt jött akkor fürödtem...


náluk zuhany van, nálunk zuhany, 1 és 2 személyes kád is, de általában csak együtt zuhanyzunk...


22F

2015. dec. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen. Nagyszerû a kapcsolatunk, néha vannak nézeteltérések de megoldjuk.

18 L és a párom 21F

2015. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szinte mindig együtt fürdünk, általában zuhany, egy-két hetente meg beleülünk a kádba együtt.

Nagyon jó és harmonikus a kapcsolatunk. Ő 24N, én 29F.

2015. dec. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Néha szoktam, de inkább ha melegebb az idő, nyár, késő tavasz, kora ősz, mert iszonyat hideg van a fürdőben és zuhany van, egy ember fér be alá normálisan, a másik meg fagyoskodhat addig, szóval nem valami romantikus. (bár vízspórolás szempontjából hatékony)


Szerintem jó a kapcsolatunk, lassan 3 éve együttélünk, szóval annyira nem lehet rémes. :) 26N-31F

2015. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még nem élünk együtt de szeretünk együtt fürödni, nemsokára összeköltözünk, szerintem amikor csak lehet együtt fogunk zuhanyozni.

Tökéletes a kapcsolatunk.

6,5 éve vagyunk együtt.

Én 21/N, ő 23/N.

2017. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!