Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtakaptam két tanáromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam két tanáromat ahogy smárolnak, mind a ketten házasok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A töri tanárom megkért, hogy a versenyes lapot vigyem be hozzá a tanáriba ha végeztem vele, de ha esetleg kérdésem van keressem meg. Már elég késő volt úgyhogy viszonylag üres volt a suli. Az egyik kérdés nem volt teljesen tiszta ezért elindultam a tanárihoz megkeresni a tanáromat. Bekopogtam az ajtón vártam egy kicsit majd benyitottam. Ekkor láttam meg azt amit nem kellett volna. A matek tanárom és a töri tanárom eléggé "hevesen" smároltak olyannyira, hogy a keresett tanár az asztalon ült melltartóban a másik "illetékes" pedig mondanom sem kell, a lábai között. Olyan hirtelen ért ez az egész, hogy kissé lefagytam becsuktam az ajtót és kocogásban elindultam a cuccomért, hogy miharabb hazaérjek. A legrosszabb az egészben az, hogy a töri tanárom férjét személyesen is ismerem (edzőm) és tudom, hogy boldog házasságban élnek két gyerekkel így még jobban lesokkolt ez az egész, illetve tudtommal a másik tanárom is házas. Mikor már indultam volna kifele hallottam, hogy tanárom a nevemet kiabálja és siet utánam. Muszály volt megálnom. Elkezdett magyarázkodni és arra kért, hogy ne mondjam el senkinek főleg ne a férjének. Bár hogy is tudnám elmondani elég érdekes lenne ha oda állnék elé és azt mondanám, hogy a feleséged megcsalt a matek tanárral, fájuk nyitottam a tanáriban. Mit csináljak ezek után, hogy nézzek a tanáraim szemébe, ráadásul órán mi lesz? Segítsetek

2015. dec. 10. 22:02
1 2
 1/11 opened paradise ***** válasza:

Meg akarsz bukni?

Nem?

Akkor semmit.

Bár nekem se hagyná ezt a becsületem...

2015. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondanom sem kell eléggé keményen érintett, főleg hogy a töri tanáromra szinte példaképként tekintettem. Nagyszerű tanár, nagyszerű feleség, felelőssègteljes anya. Most ez egy kissé összetört bennem.
2015. dec. 10. 22:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg az lenne a legjobb, ha kimaradnál belőle

más lenne, ha barátokról vagy családtagról lenne szó, de ők a tanáraid

egyrészt nem értékelnék, ha beleavatkoznál (és valószínűleg utána nem is lennének túl jóban veled), másrészt akármilyen gáz és kellemetlen a helyzet, nem a te dolgod

2015. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél?


Zsarolj ki egy év végi Jelest.

2015. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig, nem is érdekel, a kérdés maga bőven elég.


Mit tegyél? Semmit! Semmi közöd az életükhöz. Véleményed ettől még lehet, összeomolhat benned egy kép az illetőkről, ha arról van szó, de ezt tartsd meg magadnak.

2015. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én semmiképpen nem akarok beleavatkozni, a számat pedig tartani fogom, ennyi van bennem. Egyébként se valószínű hogyha ezt így beadnám hinnének nekem hiszen csak egy diák vagyok... De arra gondoltam hogy hogy tudnám elfelejteni vagy lezárni magamban. Esetleg beszéljek a tanárommal az könnyítene vagy csináljal úgy mintha nem láttam volna semmit? Ezt nem tudom
2015. dec. 10. 22:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs miről beszélni a tanáraiddal, mert úgy se fogják az igazat mondani. Valami kamu mentegetős dumától meg valójában neked nem lesz jobb. Majd idővel megszokod, hogy nem minden ember olyan, mint amilyennek látszik, ez neked ilyen tanulságos story :)
2015. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj úgy mintha semmi se történt volna. Nem értem ezen mit kell problémázni. Felnőtt emberek, ahogy lassacskán te is, viselkedj is akként.


Ha később megkeres a tanár, mert aggódik, akkor megmondod neki, hogy semmi közöd ehhez és ennek megfelelően nem is láttál semmit.


Az hogy ezt hogy tudják lerendezni magukban, a családjukkal szemben, az ő dolguk.


Te pedig nem láttál semmit.

2015. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Titusztitusz ***** válasza:
Ne tegyél semmit...Mégpedig azért ne, mivel nincs semmi közöd a tanáraid magánéletéhez...Az, hogy két házas ember csókolózik valahol, az az Ő MAGÁNÜGYÜK, majd elszámolnak vele a saját lelkiismeretüknek, meg a házastársuknak, de ez a tevékenységük nem tartozik rád...Szóval szerintem felejtsd el a dolgot minnél hamarabb, és ne beszélj az esetröl senkinek...
2015. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Kopogtál is, meg vártál is még mielőtt benyitsz, és még aztán is egymás szájában voltak? Komolyak. Am meg mi a francot aggodsz? Nekik kinos nem neked, orulj, igy valoszinu azert visszafogja magát veled szemben, ne aggodj h megbuksz a tantárgyábol haha
2015. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!