Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekes helyzet, mi lehet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes helyzet, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nos ez egy elég kellemetlen és fura szituáció.

Pár hónapja ért véget egy több éves kapcsolatom, sikerült már ezen túl tennem magam de én az a típus vagyok akinek szüksége van törődésre..amit ugye most nincs kitől megkapnom és nagyon hiányzik, hogy valaki foglalkozzon velem.


A másodlagos munkahelyemen dolgozik egy férfi, akivel nagyon jól kijövünk, sokat beszélgetünk, mesél az életéről, meg miegymás. Gyakran poénkodunk is egymással.

Mindig piszkálja a hajam, mert tetszik neki hogy selymes.

Néha vannak kétértelmű megszólalásai, de a korkülönbség miatt biztos vagyok benne hogy nem komolyan gondolja amiket mondd.


Egyébként enyhén szólva sem helyes, rá lehet nézni, meg nem olyan taszító hogy bottal se piszkálná az ember. De abszolút nem jó pasi. 35 éves, meg is látszik rajta hogy nem mai darab. De olyan jól esik, amikor foglalkozik velem, meg látszik, hogy számítok neki, meg szívesen van velem.


Már várom, hogy menjek dolgozni, hogy újra találkozzunk... elég fura érzés. Főleg, hogy 16 év van köztünk. Már teljesen kezdek kiakadni, hogy megőrültem..

Erre mit mondanátok?


21/N


2015. okt. 10. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Ennek nagyon orulok, hogy egy ronda korosodo ferfi is megfektethet egy huszoneves csajt. Van remeny tarsaim! 36F
2015. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
elnézést, elgépeltem. *14 év van köztünk
2015. okt. 10. 11:59
 3/9 A kérdező kommentje:

ömm.. egyáltalán szó nincs "megfeketésről"

és egyébként nem mindenki olyan felszínes hogy csak a külső értékeket nézze.

2015. okt. 10. 12:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyenkor természetes, én is nagyon hálás voltam egy közeli férfi barátomnak mikor szakítás után mindig mellettem állt és ha csak rövid időkre is de nagyon gyakran feledtette velem a szakítás miatti fájdalmat. És igen nekem is hiányzott, mikor nem volt velem, de ez nem jelenti azt hogy beleszerettem volna vagy bármi hasonló kialakult volna közöttünk, csupán a törődése az ami nagyon jól esett. Mellesleg úgy alakult hogy évekkel később sikerült neki viszonozni ezt a gesztust, bár nyilván nem örültem neki hogy ő is hasonló helyzetbe került mint anno én.. :)
2015. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól esik a lelkednek,és legyezgeti a hiúságodat,hogy valaki foglalkozik veled.Csak nem szabad túl komolyan venni.
2015. okt. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Természetes,hogy jól esik,de ezt az érzést majd ne keverd össze a szerelemmel.
2015. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat.

Épp ez volt a lényeg, hogy nagyon jól esik, és jól érzem magam vele. De nem hozzám való, korban sem, meg egyébként sem. Csak érzelmileg kiszolgáltott időszakban vagyok és tartok tőle, hogy túl jól esik hogy ennyit foglalkoznak velem.

2015. okt. 10. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tisztán látod, hogy idézem :"nem mai darab, enyhén szólva sem helyes", akkor nem szép dolog tőled, hogy engeded neki, hogy a hajad birizgálja.


Ezt nem úgy hívják, hogy igényed van a törődésre, hanem vagy vonzódsz hozzá, vagy csak kihasználod.


Ha csak törődésre vágysz,meg felejtésre, simogasd meg a macskád,esetleg a barátaiddal találkozz.

2015. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát ez az, hogy vonzódom hozzá.. pedig nem lenne helyes.

macskám meg nincs :D

2015. okt. 13. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!