Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi az a testi dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az a testi dolog, ami leginkább taszít benneteket?

Figyelt kérdés
egy pasival kapcsolatban? Mi az, ami kiábrándító?
2015. dec. 11. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Engem elegge kiabrandit az igenytelenseg, pl volt mar olyan, hogy eljutottunk a szexig es mint egy oserdo tarult ele a fanszorzet, nagyon mem jott be es taszit, ha valakinek nagyon magas a hangja.
2015. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Rossz fogak.
2015. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kisebb súlyfölösleg, toka, poci nem?
2015. dec. 11. 21:34
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Kopasz fej, nagy izmok, sok háj, zsíros haj.
2015. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

pocak, súlyfelesleg egyáltalán nem, főleg ha egy jóhumorú, határozott, jó arc pasiról van szó.

Büdös száj, koszos haj, piszkosság, az igen.

Ja, és ha valaki autószerelő, és azért olyan a keze, amilyen, az sem taszít, de ha valaki nem tud megfürödni szex előtt, és amúgy irodában dolgozik, és bűzlik, az meg taszít.

Egyszóval az ápolatlanság, a higiénia hiánya, az taszít.

2015. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Ha büdös! Még azt sem bírom, ha bagózik és annak a szaga érződik rajta, de minden egyéb testszag, vagy ha konyha szagú, akkor inkább kerüljön el, míg ki nem szellőzik!(Bár piás, bagóssal eleve nem is kezdek)...

Ápolatlanság, koszos haj, egyéb piszok.

Ha valaki kétszer állt sorba, mikor a szőrt osztották, nos én azt sem tudom értékelni.Pláne a szőrös mancsok+mellkas+hát, az felejtős.

Pocakos vagy csont sovány, szintén no!

2015. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ápolatlanság, rossz fogak, kövérség
2015. dec. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szőrösség? Nemár, arról nem én tehetek, nem akarom borotválni a mellkasomat mint egy buz.i
2015. dec. 11. 22:23
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem bu zis.Vannak még helyek, ahol úgy is maradna épp elég.Pl karon, lábon.Szerintem a túl szörös az olyan csimpánzos...
2015. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a nagyon sok szőr kicsit engem is zavarna. de ha tényleg már nem normális a mennyisége, mert amúgy szeretem a szőrt.

ápolatlanság, higiénia hiánya alap hogy taszító.

meg ilyen ritka esetek, hogy pl le van vágva végtagja. számomra ez taszító.

2015. dec. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!