Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkednétek tovább egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek tovább egy sráccal ha elmondná nektek, hogy komoly lelki gondjai vannak/voltak?

Figyelt kérdés

Semmi nem látszik belőle, kiválóan el tudja rejteni ha nem mondja el nem jöttök rá, meg tudja magát játszani úgy mintha semmi gondja se lenne.


Próbált többször öngyilkos is lenni.


2015. dec. 15. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenki lelkibeteg, csak valaki hülye arra, hogy rájöjjön erre. (3%kivétel mégis van)
2015. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem vagyok alkalmas lelkitámasznak, ha nem támogatnak viszont.
2015. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen. En is voltam ilyen lelkihelyzetben. Van baratom es elmondtam neki oszinten miket csinaltam. O pedig elfogadta, mert szeret es bizik bennem, latja hogy valtozok, valtoztam es teszek a dologert o pedig mindig tamogat.

Szerintem ez nem akadaly egy jo parkapcsolatban, ahol szeretik egymast a felek :)

21/L

2015. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Több ismerősöm volt így, lehúzták egymást. Ha már az elején tudom, azelőtt, hogy szerelmes lennék, messziről elkerülném. Az előző pasim azzal akart büntetni a szakításunk után (amit ő kezdeményezett, de amikor visszakozott, én nemet mondtam), hogy végig kellett volna néznem, ahogy megöli magát. A végeredmény az volt, hogy túlélte, de nekem nem kell több ilyen élmény. Korábban is voltak problémák, azokra sem vágyom többször, nem akarok én lenni az erős vár, az, akibe adott esetben bele lehet rúgni, vagy az, aki a másik helyett aggódik mindig, vagy aki elintéz bizonyos dolgokat, ha az problémát jelent. Aki volt már ilyen kapcsolatban, az tudja, hogy miről beszélek.
2015. dec. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze!Nagy bátorságra vall, ha el meri mondani.
2015. dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!