Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová fajul ez a világ? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová fajul ez a világ? Mit akar egy 29 éves meglett férfi egy 16 éves iskolás kislánytól, egy kisgyerektől?

Figyelt kérdés

már 2 hónapja együtt vannak, együtt fognak menni ausztriába karácsonyozni


a férfi nem lehet normális ha kislányokra gerjed, 16 évesekre, de a lány se, apakomplexus befigyel xD


tiszta szégyen hová tart ez a világ, ha a majdnem 30 éves férfiaknak kislányokra áll fel?


2015. dec. 15. 13:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
58%

Nézzük csak:

"... már 2 hónapja együtt vannak, együtt fognak menni ausztriába karácsonyozni..."


Gondolom két hónap alatt már simán megfektette a csajt, de ha még nem is történt közöttük semmi, nem hinném, hogy egy nyavalyás 20 perces menetért egy férfi képes lenne várni hosszú hónapokat, sőt, meg még külföldre is kiutaztatná a popókáját. Ennyit nem ér az egész egy punciért! Két hónapja együtt vannak, ezek szerint boldogok, együtt fogják tölteni az ünnepeket is, ti meg csak sárguljatok az irigységtől, mondogassátok csak magatokban, hogy deviáns, ami közöttük történik. Mondjuk közötök sincs sok hozzá...

2015. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
60%

Csak a kort nézve valóban meghökkentőnek tűnik a dolog.

Viszont most belegondoltam, mikor mi voltunk ennyi idősek, akkor is bőven volt hasonló... Nem kell a mai világra fogni, mindenkinek más jön be.


Legjobb barátnőmnek 15 évesen volt 28 éves pasija, tehát ugyanez a szitu. Ők több mint két évig voltak együtt, tehát nem lehet azt mondani, hogy csak meg akarta döngetni...


Ott a "gond" (vagy kérdés szempontjából előny) az volt, hogy a srác gyerekesebben gondolkodott a koránál. Nem volt benne, hogy feleség, gyerek, egyéb késztetések. Egyetemre járt, tehát kb. úgy élt, mint bármelyik huszonéves mostanság. És ha neki éppen a fiatalabb csajok jöttek be, nincs ebben semmi kivetnivaló - ha adott helyzetből szemléled, persze. Szülők előtt azért nyilván fiatalabbként lett bemutatva :D


Nekünk, abban a korban ez nem volt cseppet sem fura, elvégre mi nagyon felnőttnek gondoltuk magunkat 15-16 évesen. Mostani fejemmel nyilván másképp gondolom, és nem tudom elképzelni, hogy páromat kamaszlányoktól kéne félteni... De fordítva azért más. :)

2015. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
2 hónap az semmi egy kapcsolatban.
2015. dec. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
engem 15 évesen zaklatott, követett egy 30-as Quasimodo külsejű hapsi. mindig jött utánam az iskolába, szerelmes levelet irt. anyámnak kellett leállitania. amikor bedühödtem, hogy ne kövessen, mindig a képembe röhögött, meg hiába nem ismert és nem tudott rolam semmit, a nyilt utcán számon kért, hogy én másnak mutatom magam, mint ami vagyok meg hogy csak tettetem, hogy vagány vagyok. pedig sosem tettettem magam ilyennek. szöges ellentéte vagyok annak, amit belém vizionált. de azért számonkért... én már 15 évesen értelmesebb voltam attol, hogy ismeretlenül és kéretlenül leoltsak bárkit is és belevetitsem a képzelgéseimet vagy épp a rola hallott pletykákat. még ő volt felháborodva..
2016. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
amugy akkor nem érdekelt, de mostanában rosszul esnek a szavia, pedig azota eltelt 15 év. mert sztem ez onnan jött nála, hogy faluban laktunk és én a gimibe menve váltottam zenei és öltözködési stilust, mert akkor abban éreztem jol magam és abban voltam önmagam. és gonodlom, a falusi idioták arrol pletyiztek, hogy jajj, még 1-2 éve nem öltöztem alterosan meg ilyenek. dehát könyörgöm, ez egytök természetes váltás, hogy egy általános iskolásnak még nincs stilusa, és amikor kinő a gyerekkorbol ,akkor változik. döbbenet, hogy az embereknek van pofájuk vadidegenektől számon kérni , amihez se közük, se nem is tudják, hogy ki hogy van...
2016. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!