Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 31 éves férfi miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 31 éves férfi miért a tizen-huszonéveseket akarja benőcsábászkodni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Mert egy érett nőnél nincs esélye a lúzereknek, a kislányok meg még bedőlnek neki.
2015. dec. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
A huszonéveseket miért ne nézegethetné?
2015. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
En 24vok a parom 31eves sok noje volt es mind fiatalabb vkinek az tetszik ennyi plussz a fiatalnal nagyobb az esely a gyerekre ha apasi szeretne gyereket egy idosebb no mar nem biztos h vallalna
2015. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

így van ahogy az első írja!


Gondolj bele:

31 évesen, nem szűzen, jobb esetben pár éves párkapcsolati tapasztalatokkal a háta mögött, esetleg még félretett zsetonnal, fix munkahellyel, akár még saját autóval esetleg saját fenntartású lakással száll versenybe olyan fiúk ellen akik huszonévesen pályakezdők, tanulók vagy munkanélküliek, szüleikkel élnek, és függnek is tőlük....

melyikkel töltenéd szívesebben a szabadidőd? azzal aki max. meghív téged 1 mozira, vagy azzal aki elvisz téged wellnesselni?

2015. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 gold diggereknek a 31 éves jön be, a többi normálisnak a saját korosztálya. És lesz@ja, hogy nem wellneselni mennek, hanem csak sétálni a Duna partra.
2015. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A huszonévesek (főleg mondjuk a 23-24 felettiek) pont jók hozzá, már miért ne akarná pl. őket?
2015. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Mert hozzáillőt nem tud.
2015. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy valakinek nem a saját korosztálya, hanem a nála idősebbek jönnek be, attól még nem lesz gold digger...

A barátom 29, én 21 vagyok, ő mindig a nála fiatalabbakat preferálta, de így is volt egy hétéves kapcsolata egy idősebb nővel, én mindig a nálam idősebbeket, de volt korombeli barátom... És ha ő egy fiatal, csinos csajjal akarna villogni, akkor nem engem választott volna, ahogy én sem őt, ha gold digger lennék.

Ameddig nem fiatalkorúakra hajt, addig meg a kapcsolat két felnőtt ember döntése.

Hogy miért fiatalabb csajt akar, azt tőle kéne megkérdezni, mert valószínűleg hitelesebb választ ad.

2015. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3as vok a parom mozgas korlatozott szal nem igen megyunk wellesselni egy kocsink van alberletbe vagyunk szal ez faszsag amit mondtatok...
2015. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a 31 éves férfi, aki tizenéveseknek tetszeleg, nem férfi, hanem gyerek. Egy férfinak nő kell, 31 évesen ez a viselkedés pedig nagyon ciki
2015. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!