Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez gáz? Mit tudnek kitalalni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz? Mit tudnek kitalalni? Beegettem magam?

Figyelt kérdés
Semmi nem jut eszembe mert az evek alatt minden jo otletem felhasznaltam, az gaz ha azt mondtam a baratomnak hogy akkor ezen a karacsonyon nem adok neki semmit de o se adjon nekem?

2015. dec. 15. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor adj neki valamit, ami nem olyan nagy durranás, de örülni fog neki! De ilyen hülyeséget felvetni, hogy ne ajándékozzatok, pláne egy héttel karácsony előtt... Na, azzal beégetnéd magad.
2015. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vannak hulye dolgaim ezt tudom :D valentinnap elott mondtam neki h legyszi ne adjon semmit, meg nonapra se :D helyette van sajat unnepunk evfordulokor :) de most onzo modon masra kell a penzem es igy ha nem adok en se varom el h kapjak, igy szoltam neki h ne adjom semmit. Mert az brutal kellemetlen lenne ha o adna en nem viszont ha egyikunk sem ad az kicsit kevesbe gazabb :DD sz#rul is erzem magam de 1000ft ert csak kacatot talalok ami semmire se jo meg 5 rongyert is.. 30-40 er meg most nem tudok venni, de ha tudnek most akkor sincs otletem.
2015. dec. 15. 17:57
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nrm beegetnem magam hanem be is egettem mert mar mondtam neki. Egyszeruen semmi otletem.
2015. dec. 15. 17:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy reagált. De 1000 forint és 30000 között azért vannak még 29000. Pár ezerért is lehet venni szép, kedves, személyre szóló ajándékot.
2015. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazad van, de mar a leheto osszes dolog megvolt ami cuki hasznos divatos vagy jo illatu. Olyat ami haszontalan kacat olyat meg nem adok. Ravezettem arra h beszeljuk meg egymassal mi azaz aprosag aminek orulne a masik, :D
2015. dec. 15. 18:09
 6/15 anonim ***** válasza:

Mintha kicsit maximalista lennél az ajándékozás terén: ha nem TÖKÉLETES az ajándék, akkor inkább semmi...

Pedig valóban létezik egy csomó átmenet is, árban és ötletességben is.

2015. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Regebben is meg most is szulinapjakor azon kattogtam h mi van ha nem tetszik neki stb :D aztan mar otletem sincs. Marad a karacsonyi piazas aztan el is felejtem onmagam :D evente 3x iszok csak ugyis
2015. dec. 15. 18:27
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem exem volt ilyen, aki kb. felháborodott, mikor meglepi ajándékot akartam neki, mert az ajándékot viszonozni kell, és különben is neki nem volt ötlete, miért nem beszéltük meg...

Szerintem ez roppant kiábrándító, mindegy, hogy melyik nemről van szó. Számomra azt jelenti, hogy egyrészt annyi sincs benne, hogy ismerjen annyira, hogy minek örülnék (lehet ez akár egy tábla csoki is a kedvencemből), másrészt meg magasról sz*rja le az egészet, ami számomra önmagában szomorú, mert szerintem ezek fontos dolgok. Nem maga az ajándék, hanem a belefektetett energia, hogy gondol rám a másik, és időt szán arra, hogy kitalálja, mit adjon.


Persze nem mindenki ilyen, itt az oldalon is olvastam már ellentétes érveket, de ezt tényleg csak te tudhatod, hogy a párod hogy reagál.


Egyébként én az ajándékozást úgy oldom meg (nem karácsonyt, mindenkorra), hogy gyűjtöm év közben a párom kívánságait. Pl. tönkrement a kedvenc táskája, amit már nagyon kapni hasonlót, és bár vettünk neki másikat, tehát nincs rá "szükség", de kerestem neki egy ugyanolyat, tudva, hogy évekig a kedvence volt. Apróság és nem igazi ajándék, amúgy meg csak 2000 Ft volt az egész, de mégis benne van az, hogy rászántam az időt és odafigyeltem rá. Jövőre érdemes neked is hasonlóan elkezdeni listázni, így nem leszel bajban az ünnepeknél. :)

2015. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tenyleg nagy gaz lesz ha nem adunk egymasnak semmit? O ugy reagalt az otletre h "jol van, ugyis gondba voltam, semmi otletem" ?
2015. dec. 15. 21:17
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha ő ezt mondta, akkor nincs semmi gond :) Jobb megbeszélni, mintha mindkét fél muszájból csinálná.

Egyébként egy előző válaszra reagálva, én pont ilyen vagyok, hogy nem érdekel az ajándékozás, ha kell egy tárgy, megveszem, de semmi szükségem rá, hogy másokat vizsgáztassak szeretetből. De elfogadom, hogy van aki másképp érez, és velük tartom ezt a szokást.

2015. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!