Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a reakciótok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a reakciótok ha egy fiú megfogja a feneketek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 15. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen fiú? Egy fiú a buszról, vagy az utcán, vagy a párom? Mert minden helyzetben másképp reagál az ember lánya.
2015. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
például egy kollega!
2015. dec. 15. 19:03
 3/13 A kérdező kommentje:
de akár legyen az az utcán egy vadidegen, vagy a buszról!
2015. dec. 15. 19:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kollégám azt hinné, hogy olyan bizalmas viszonyba vagyunk, hogy megfoghatja a fenekem, bizalmasan vágnám szájon, csak hogy legyen oka panaszra.
2015. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Egy vadidegent feljelentenék, tirpák bunkó.

A kollégát valószínűleg jelenteném szexuális zaklatásért.

Páromtól nem veszem rossz néven, tőle bók. :)

2015. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Feljelentenék helyett nyakon vágnék akart lenni, gondolatban már a második mondatnál jártam :)
2015. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
NAgyon nem mindegy hogy ki, ha nincs szexuális vonzata csak poén és egy közeli fiúhaver csinálja nevetünk rajta egyet és én is megfogom az övét. Ha vadidegen akkor egy mifaszt*csinálsz baz*dmeg kíséretében lehet kap egy atyai pofont.
2015. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer megfogta egy kollégám a fenekem és még ki is röhögött. Nem tudta, hogy kick boxoltam. Betörtem az orrát a többiek meg megtapsoltak. :D


Ha a barátom fogja meg a fenekem akkor általában én is megfogom az övét. :D

2015. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Sok nő az ilyen nüanszok miatt hord magával paprikasprayt, csak úgy mondom... Ha nem vagytok olyan viszonyban, inkább meg se próbáld.
2015. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha van köztünk valami, örülök, amúgy nehezen tudnám feldolgozni egy idegentől, elfutnék vagy nem tom. 26N
2015. dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!