Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha huszonéves koromra még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha huszonéves koromra még nem sikerült párkapcsolatot kialakítanom annak saját magam vagyok az oka?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy lehet minden rendben volna velem, csak pl. félénk vagyok és nem kezdeményezek?

Illetve ti hol ismerkedtek?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2014. nov. 20. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,ha ilyen korra nem jött össze az már rajtad is múlt.
2014. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát igen. Erre többet nem lehet írni kezdj el nyitni szépen lassan fokozatosan tapasztalva
2014. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19f ugyanez a helyzet de már nem érzem úgy hogy szükségem lenne rá
2014. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen, sok tényező alakíthatja így.

Nekem sem volt még kapcsolatom -20 éves vagyok- mert nem lett volna időm komolyabbra, a laza kapcsolatoknak pedig nem vagyok a híve.

2014. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Világos. Tehát az mondjátok, hogy ennyi idős koromra már össze kellett volna jönnie.
2014. nov. 20. 23:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Az létezhet, hogy olyan bamba és vak vagyok, hogy nem látom, ha esetleg valakinek szimpatikus lennék?
2014. nov. 20. 23:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy későn érő vagy, lehet, hogy vannak benned gátlások. Én nem vettem észre az elsőig a jeleket. Úgyhogy nyitott szemmel ;)
2014. nov. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rendben, igyekezni fogok nyitott szemmel járni. Bár ahol megfordulok, ott nem szoktam észrevenni, hogy felfigyelnének rám...

Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt! :)

2014. nov. 20. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!