Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Foloslegesen kattog ilyesmin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foloslegesen kattog ilyesmin az agyam?

Figyelt kérdés

Kb masfel eve egyutt vagyunk, voltak hullamvolgyek nem ez lenne a lenyeg.. Mindketten eleg nyiltak vagyunk de tobbszor ejtett mar meg olyan megjegyzest a baratom amit en egy kapcsolatba oda nem illonek tartok.. Peldaul talalkoztam valamelyik nap az unokatesommal, es elmeseltem neki kerdezte hogy hogy nezte ki most mert regen jo csaj volt meg is akarta volna b.... En ezen akkor nem akadtam meg mert szep meg csinos lany az unokatesom es ugyis velem van mert velem akar lenni. De azert en se kezdem el sorolni neki hogy figyelj mar ez meg a ugy bejott nekem regen... Szerintetek ezt zarjam le magamba mert hulyeseg nem vitat akarok szitani belole csak megakarom kerni hogy ilyeneket tartson meg maganak nekem is volt O elotte eletem en sem kezdem el sorolni.. Szerintetek? Folosleges p...csa dolog ez vagy kulturaltan azert szova lehet tenni?


Meg egyszer irom, nem azzal van a gond, ha latok csinos nőt mondom neki en is hogy milyen csinos vagy jol nez ki stb!( Gyakran jot rohogok mert aki nekem tetszik o szerinte nem jo no 10/9 esetben:D) Csak azert ilyeneket ne mondjunk mar a masiknak h regen mennyire bejott nekunk meg hogy u de kar h akkor nem hasznalta ki az alkalmat az adott illetovel....


2015. dec. 17. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kultúráltan szóvá lehet tenni végtére is nem a haverja vagy.
2015. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag ez egy kapcsolat.

Senkinek sem esne jól ha a párja azt mondaná egy másik nőre, hogy jó csaj volt és meg akarta b*szni.

Nyugodtan elmondhatod nekik, hogy hanyagolja ezt a sok marhaságot előtted és dumálja ki a haverjaival.

2015. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PearlDiver ***** válasza:

Rossz reakció:

"Bakker de bunkó vagy. Nem igaz hogy ilyeneket mondasz. Fúj, undorító."


Ezzel az a baj, hogy ítéletet hirdetsz felette, megsértődsz, elzárkózol, szeretetlen vagy."


Jó reakció:

"Kicsim, ez azért szerintem egy kicsit erős megjegyzés... tényleg jó csaj, de engem bánt, ha ilyen nyersen fogalmazol. Jólesne, ha kicsit moderálnád a megjegyzéseidet. Megkérhetlek erre? Mit gondolsz erről?"


Ugye érzed a különbséget? :) A lényeg ugyanaz, de sokkal eredményesebb lehetsz vele.

A módszer egyébként (erőszakmentes önérvényesítés) 5 egyszerű lépésből áll:


1. tény

2. érzés

3. gondolat/vélemény

4. igény

5. kérés


Érdemes próbálgatni :)

2015. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!