Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretne hazavinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretne hazavinni sokszor egy olyan pasi akinek párja van?

Figyelt kérdés

Egy korrekt és nem nőcsábász pasiról van szó.

Két alkalommal hazahozott már és nem közeledett, nem volt gyanús.

Egyáltalán nem az én környékemen lakik, másik útvonalon (ami rosszabb) megy akkor haza vagy tovább.

Nekem furcsa kicsit hogy sokszor szeretne hazahozni és ha bátrabb hangulatában van, akkor kérdez rá hogy hazahozhat-e.

Udvarias pasi és ha jól értesültem, másokat nem szokott hazafuvarozni.


2015. dec. 18. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mond neki,hogy a barátnője biztosan nem örül ennek és nem szeretnél közéjük állni.

Van más nő is rajtad kívül akikkel beszél vagy jóban van?

Lehet félt téged mert nem jó környéken laksz de ha útba se esik akkor tuti bejössz neki és törődik veled.

2015. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Amikor először felajánlotta hogy hazahozna, azt sem tudta merre lakom.

Mivel egy nagyon közvetlen pasi, sok csajjal jóban van, de mást nem visz haza. Tuti tetszem neki, az fix, sokszor érezteti velem, demivel ő nem egy szabad ember,nem értem van e mögötte valami.

2015. dec. 18. 13:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Ráadásul a munkatársad ugye? Vagy csak úgy random megáll melletted a kocsival, hogy gyere bébi, hazaviszlek?
2015. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem munkatars, egymas melletti cegnel dolgozunk, ugyanoda jarunk enni, boltba, stb, innen ismerjuk egymast.
2015. dec. 18. 14:16
 5/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:
72%

Te magad írtad,hogy tudod jòl,hogy tetszel neki.

Miért kell a butàt jâtszani? Nagyon jòl tudod,mit akar.Minek ez a tettetett értetlenkedés,hogy nem tudom,mit akar,màsokat nem szokott hazavinni,de aztàn leírod,tisztàban vagy vele,hogy bejössz neki.

Tehàt a kérdésre te is tudod a vàlaszt.

2015. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Arra vár, hogy az egyik ilyen hazafuvarozásnál behívd és megkefélhessen. Utána pedig hazamegy és megkeféli az asszonyt is, nehogy gyanús legyen.
2015. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert kellesz neki "valamire". :)
2015. dec. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is hazavihetlek? :)
2015. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Álszent, butuska kérdés egy hétpróbástól... na vajon mit szeretne, avagy a foglalt farok jobban ízlik.
2015. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tetszel neki szerintem. De hogy pontosan mit akar még, azt csak ő tudja megmondani. Szóval ha nagyon furdal a kíváncsiság, kérdezz rá, hogy mire ez a kedvesség.
2015. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!