Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok olyan párkapcsolat van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan párkapcsolat van ahol a csaj ennyire szereti ha LEKÖPIK ÉS MEGÜTIK vagy csak én futok mindig bele az ilyenekbe?

Figyelt kérdés

Mindig is olyan ember voltam, aki figyelte a környezetét.


Tegnap (vagyis ma) jöttem haza éjszakásból, néha hamarabb vége a munkának és mivel nincs bérletem éjszakaival nem jöhetek haza, ilyenkor bolyongok a városban.


A Blaha környékén 3 emberre lettem figyelmes, egy szőke, dekoratív, NEM cigány lány, neki hallottam meg először a hangját:

- Köpj le, gyere, köpj le nyugodtan még egyszer, üss meg, megérdemlem.


Ekkor az egyik férfi (aki szintén nem tűnt cigánynak de őt annyira nem figyeltem meg a lány biztos nem volt az) elkezdte ütni, verni a lányt a haverja fogta le aki valami olyat mondott neki, hogy

- Eszednél vagy ember? Te csalod meg őt és még te ütöd?

A lány törölgette az arcát és még odaszólt, hogy

- Hagyjad, hadd adja ki magából a mérget, attól mindig megnyugszik.


Utána elmentem a bokrok mögé mert csak én voltam az utcán nem akartam nagyon bámészkodni mert az állatot lefogó haver folyamatosan figyelte az utcát, hogy látja-e őket valaki.


Utána már nem hallottam mást csak egyszer még artikulátlan üvöltéseket a nőverő szájából valami olyat, hogy "De megmondtam, hogy tabu! A saját anyámnak kihasítom a szívét ha hozzányúl!"


Utána elhaladt a két férfi a lányt nem láttam sehol akkor mondta a lefogó a nőverőnek, hogy

- Ő nem üt neked vissza ... nekem nincs vesztenivalóm.


Valamikor régebben volt még egy olyan, amikor két plázacica beszélgetett a 4-6-on ott is arra lettem figyelmes amikor az egyik kérdezte a másikat, hogy

- Törte már el valamidet?

- Nem, dehogy. Arra mindig nagyon figyel hogy olyan helyen ne. Az arcomat sem üti csak gyomron vág. Meg a lábamat rugdossa.


A harmadik még régebben volt egy irodaház liftjében egy 40 körüli nő telefonált:


- Nem, csak fel vagyok háborodva. Nem ütötte meg, akkor már börtönbe juttattam volna, de a szemem előtt leköpi? Ő meg össze akar költözni vele? Összecsomagolja a cuccát és mosolyog a kis édes hogy 18 évesen oda megy ahova akar? Menjen, ha neki ez jó ha leköpik.


Tényleg ennyire ilyenek a mai nők? Ez kell nekik? Erőszakos férfiak, akik megalázzák őket?


Az etnikai hovatartozást nem rasszizmusból emeltem ki nem vagyok rasszista. Csak megdöbbentő, hogy jól öltözött, választékosan beszélő, felső-középosztálybeli lányok erre vágynak.


Mert olyat gyakran látok, hogy cigányok meg hajléktalanok veszekednek és verekszenek, arra hetente tudnék példákat írni.



2015. dec. 19. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen lányok/nők betegek. Lelki sérültek. Egy egészséges lelkületű ember, nemtől függetlenül NEM akar olyan ember közelében sem lenni, aki szóban vagy testileg bántalmazza, megalázza!
2015. dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, biztos előfordul ilyen bántalmazó kapcsolat...de én azt a legnagyobb jóindulattal sem nevezném PÁRkapcsolatnak......
2015. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos, igen, vannak ilyen lányok. Talán otthonról ezt látták, és ez a természetes nekik.


Nekem is van ismerősöm, akit rendszeresen jól elpüföl a párja, és akkor "kiadja magából az ideget" - mondja ő, és egy darabig nyugi van.

2015. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Te most komolyan végignézted, hogy megvernek egy nőt? És annyi rá a reakciód, hogy biztos ez kell a nőknek?
2015. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen. Párkapcsolati cívódásba nem érdemes beleavatkozni. A lovagok is ezért haltak ki.
2015. dec. 19. 13:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem humánus, és tulajdonképpen le is sz*rom, de az ilyeneket nem kell megmenteni. Humánus szempontból meg kell menteni azt, aki saját hibáján kívül épp valaminek az áldozata.


De az ilyen nők, akiket így vernek, és még így is beszélnek róla, ők döntöttek. Ez egy DÖNTÉS. Annak ellenére, hogy megalázzák őket, úgy döntenek, hogy velük maradnak. Dönthetnének máshogy is, de nem teszik.


Aggasztó, hogy rengeteg ilyen nő van, persze férfi típusban is van ilyen, pl. itt gyk-n is kérdezgetik, hogy van-e olyan nő, aki megalázná őket, meg hogy csicskáztassa stb.


Aki így dönt, az egyszerűen megérdemli. Nem lehet segíteni azokon, akik így akarják élni az életüket.

2015. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Mert a mai faaszik ilyenek. És ne plázacicázz mert baj lesz. Nem tehet róla senki ha szeret adni magára.
2015. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anastasia Steele level Hungarian. :D
2015. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!