Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Először van barátnőm mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először van barátnőm mikor mehetek át hozzá és mikor hívhatom át hozzám anélkül hogy félreértené?

Figyelt kérdés

Helló 15éves srác vagyok és szégyen vagy nem de most bátorkodtam összejönni egy csajjal,ma ismertem meg de nem tudok nyelvescsókot-ezt hogy mondjam el neki (taníts meg?)+nemtudom mennyi idő múltán mehetek át hozzá vagy hívhatom át hozzám anélkül hogy félreértené???????????

Ha azt mondom neki hogy jöjjön át filmet nézni azt fogja gondolni hogy csak le akarok feküdni vele?

HÜLYESÉGEKKEL KÍMÉLJETEK KORREKT VÁLASZOKAT VÁROK KÖSZI!!!


2010. márc. 23. 23:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Várom a tanácsokat és köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 23. 23:52
 12/20 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekel mi az az "idő" amitől egy csaj nem érzi úgy h megfojtod de törődsz is vele


a kérdezőnek meg grat :) messzebbre jutottál mint én 22év alatt

2010. márc. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Én is 15 éves vagyok és nekem is most van először csajom.

De h őszinte legyek én nem aggódtam ezek miatt.

Csak jött magától az egész és már lassan 6 hónapja együtt vagyunk.Talán a nyelves csók volt az egyetlen dolog amiért én is aggódtam de 1x csak az is megtörtént és azután már simán ment :)

2010. márc. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem 14 éves koromban volt az első bnőm, én megbeszéltem vele, hogy még nem csókolóztam. De aztán megtörtént és állítása szerint jól csináltam nagyon. :D Viszont grat, mert most már lassan 20 éves vagyok, és azóta sem volt bnőm... Eddig csak ő volt az egyetlen, 14 éves koromban.
2010. márc. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Mennyi idő múlva foghatom meg a seggét,mellét anélkül hogy megsértődne?
2010. márc. 24. 07:09
 16/20 anonim válasza:
Először azt kérdezed, hogy mikor hívhatod át úgy, hogy ne értse félre, most meg már a seggét meg a mellét akarod fogdosni? Szerintem még egy kicsit fiatal vagy ehhez a barátnősdihez ha így gondolkozol.. Ezek a dolgok nincsenek leírva egy könyvbe, hogy 1 nap 2 óra után megcsókolhatod, 3 nap után áthívhatod, és amikor ottvan, akkor 19 perc után megfoghatod a mellét.. Ezeknek mind jönniük kell maguktól, nincsenek rá álltalános szabályok. Van olyan szituáció, amikor ez több hónap, és van olyan, amikor már az első randi után az ágyba köttök ki.
2010. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Mindent akarok csinálni de csak a maga idejében,és inkább megkérdezem minthogy valamit elhamarkodjak és megsértődjön!!!!!!!!
2010. márc. 24. 15:02
 18/20 anonim válasza:
Megint én vagyok.. Szóval persze, érthető hogy mindent akarsz,de tudod erre nincsenek így álltalános szabályok. Szóval valaki akkor is megsértődik, ha fél év után le akarsz vele feküdni, valaki pedig akkor sértődik meg, ha 1 hét után még nem próbálkoztál. Tehát ebben a témában nincsenek ilyen álltalános tanácsok,szerintem neked kell érezni a helyzetet, hogy épp mivan,hiába írjuk le, hogy mit mikor,mindenkinél más.
2010. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

De gondolom van egy "szabály" (normális csajoknál) amikor már nem gond ha megfogom a seggét és majd a mellét?

A válaszokat köszi!!!!!!!!!

2010. márc. 24. 19:13
 20/20 anonim válasza:
#16 sírok 😂
2017. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!