Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem akarok kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem akarok kapcsolatot, mert sajnálom a szabadidőm rá. Ez normális?

Figyelt kérdés

Így is olyan kevés időm van a munka, a tanulás, a család és a barátok mellett. Amikor van egy kis időm, azt szeretem saját magamra és a a hobbimra fordítani. Úgy érzem, ha lenne egy barátom, ezt is elveszíteném, és tényleg csak a mókuskerék maradna. Mikor volt párom, nagyon idegesített, hogy mindig rajtam lógott, és sose csinálhattam azt, amit én akartam.

Más is van így ezzel? Lehet hogy a korral ez majd megváltozik?


21/L


2015. dec. 22. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a korral akarva-akaratlanul jön a mókuskerék.
2015. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Annak ellenére, hogy egyesek szemében bunkónak tűnhetsz, én nagyjából értem mire gondolsz. Sajnos időm nekem is nagyon kevés van, persze most lehet jönni a szokásos szöveggel, hogy arra van időd amire akarod, de akkor hogy küzdjön meg az ember az elvárásokkal ??(tanulás,munka,szociális életet is jó lenne élni,ja meg pihenni is kéne)

Utána meg kapod a hírt, hogy megcsalt a párod,mert nem törődtél vele eleget.....

2015. dec. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még változhatsz, most még nagyon fiatal vagy, majd ha kicsit lazulnak a kötelékek, stabilabbá válik a jövőd, átalakul a napi rutinod is, és jut hely és idő másnak is. Még akkor is bőven időben vagy, ha a biológiai órával riogatnának. Nekem is volt ilyen időszakom a húszas éveimben, mostanra elsimultak a dolgok.
2015. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális szerinem, de a te válastásod.
2015. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem sem normális, de tényleg a te döntésed. Te döntöd el, hogy most mi a fontos neked, és hogy később mi lesz a fontos.

Csak arra vigyázz, hogy normál esetben 5 évbe is beletelhet, mire az ismerkedés kezdetétől gyereked születik. 40 évesen meg már nem igazán jó az első gyereknek nekikezdeni. Márpedig 40 év körül a nőknek iszonyú erősen szokott beindulni a biológiai órája, és képesek lennének ölni azért, hogy gyerekük legyen.

2015. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
szerintem nem voltál még igazán szerelmes, akkor nem sajnálnád az időd rá.
2015. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!