Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg tud bocsátani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg tud bocsátani? Helyrehozhatom még ezt?

Figyelt kérdés
tegnap a barátomnál aludtam, adott karácsonyi ajándékot... viszont én nem adtam neki semmit mert 2 hétig lázzal feküdtem otthon és nem tudtam megvenni amit akartam.. ezek után most értem haza és borzasztóan érzem magam ( mondtam neki hogy ez a helyzet és azt mondta nem érdekli, az a lényeg hogy együtt töltöttük az éjszakát és hogy szeretjük egymást)
2015. dec. 24. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá ennyire az "ajándék" témára. Jól mondja a barátod, az a lényeg, hogy együtt vagytok és szeretitek egymást.
2015. dec. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dugni ott aludtal de ajandekot nem birtal venni. micsoda kifogas
2015. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neten bármit meg lehet rendelni, családot, vagy barátokat megkérni, hogy megvegyék neked... és valóban, átmenni, ott "aludni" volt erőd, de beugrani az ajándékért nem, hát ez igen gyenge kifogás.
2015. dec. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!