Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért okoz a magyar férfiaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoz a magyar férfiaknál közfelháborodást, ha egy nő gazdag pasival jár?

Figyelt kérdés
Külföldön én ilyen viselkedést nem tapasztaltam a gazdag pasikkal jàró nők ellen, ami itt megy. Mi ennek az alpàri viselkedésnek az oka? Az, hogy hibàztatni kell valakit a sajàt szegénységükért vagy csúnyasàgukért? A kérdésem nem provokàció, tényleg érdekel mi jàtszódik le az ilyen emberekben.
2015. dec. 26. 15:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Önmagában azon nem háborodunk fel, ha egy nő gazdag pasival jár, csak azon, ha egyértelmű, hogy a pénze miatt ment el hozzá háziqrvának.
2015. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%
De miért a nőket szidják ezért is? Minden milliomos, milliárdos pasi fiatal husit akar, és meg is teheti, tehát jól egymásra találnak. Nem a nő a sekélyes, hanem általában az ilyen emberek. Andy mivel jobb mint az asszony? Egy kicsivel sem.
2015. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
21%

#10

A baj ott kezdődik,hogy a nők nagy része ilyen...Az ember meg társra vágyik,tehát érthető.

2015. dec. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
31%
Kevesebb lenne az érdekkapcsolat és érdekházasság ha az emberek önerőből is meg tudnák valósítani céljaikat. De például Magyarországon még a szülő is arra okítja lányát vagy fiát, hogy gazdag férfit/nőt keressen.
2015. dec. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

"sok nőnek szempont a pénz" - Bizonyos értelemben és egy kor után persze, mert a nők sem akarják, hogy kihasználják őket, és a megélhetéshez a pénz szükséges, de nem olyan értelemben szempont, hogy akkor a pasi mindenképp gazdag kell, hogy legyen.


Nyilván ahol látványos, hogy csak kihasználás van, az felháborító, főleg, ha valaki közeli kapcsolatban van az érintett kihasznált féllel. A celebek meg amúgy is a kirakatban élnek. De azért sokan csámcsognak olyanokon is, akiknek az életébe nem látnak bele, csak azt látják, hogy jól megy nekik, és még csak nem is celebek.

2015. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
40%

"Minden milliomos, milliárdos pasi fiatal husit akar, és meg is teheti, tehát jól egymásra találnak."


Mégis a milliárdos rengeteg mindent ad a lánynak a szexen felül, de fordítva ez általában nem igaz.

2015. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nagyobb közfelháborodást okoz közöttetek, nők között, ha valamelyikőtök kifog egy Dagobert bácsit. :D
2015. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem is fogod megérteni.

Idehaza ott nyúlnak le az emberek, állam, mindenki ahol csak tud. Úgy megadóztat mint sehol máshol és több száz óra munkáért fizetnek 500-700 eurót...

Igazából így elég szar folyamatosan élni, ne csodálkozz tehát, ha az emberek nem szeretik a gazdagokat vagy azokat a pénzükkel villognak mert pontosan tudják, hogy közel sem dolgoznak annyit mint ők. Ők is hasonlóan lopnak, csalnak, vagy lefejik a pénzt a dolgozó emberektől (magáncég, közép/felsővezető).


Ha nekem sem kellene számolgatnom a forintokat hónap végén és el tudnék menni bulizni vagy megvenni egy VGA-t amit akarok, ennyire sem érdekelne mint most.

Most sem érdekel különösebben csak ugye rosszul esik ez az életszínvonal és az, hogy én azért dolgozom, hogy eltartsam a gazdagokat.

2015. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a nők könnyen szerzett gazdagsága miatt háborognak az emberek.
2015. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A közfelháborodás rossz kifejezés.


Az egyik az irigység, hogy egy pénzes ember olyan dolgokhoz juthat amikhez egy szegény nem.


A másik pedig, hogy szánalmas dolog amikor egy nő egy marék dohányért eladja magát.


Amúgy meg ha neki ez megfelel, hát tessék.

Én nem veszek pénzért puncit, de van aki igen :)

2015. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!