Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért okoz a magyar férfiaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoz a magyar férfiaknál közfelháborodást, ha egy nő gazdag pasival jár?

Figyelt kérdés
Külföldön én ilyen viselkedést nem tapasztaltam a gazdag pasikkal jàró nők ellen, ami itt megy. Mi ennek az alpàri viselkedésnek az oka? Az, hogy hibàztatni kell valakit a sajàt szegénységükért vagy csúnyasàgukért? A kérdésem nem provokàció, tényleg érdekel mi jàtszódik le az ilyen emberekben.
2015. dec. 26. 15:25
1 2 3
 21/24 MolotovPunk ***** válasza:

Mert ott ez a dolog okoz közfelháborodást (egyes férfiaknál.)Egyes nőknél meg az,ha egy jó képű magas srác egy repedt sarkú (átlagos) ribivel jár...Nagyjából ezért.

Amúgy nálam az ilyen dolgok egyáltalán nem okoznak semmit,mert én lesz_rom. :D

Van olyan nő,akinek bejövök szerencsére,így hol érdekel engem ki hol kivel mikor hol kavar?

2015. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

az olyan férfiak szidják azokat a nőket, akik tudják, hogy soha nem lesznek gazdagok, vagy akár munkanélküliek és csak irigykednek.

könnyebb ráfogni a nőkre, hogy pénzéhesek, holott sok nő tartja el otthon a nemdolgozó férjét..

könnyű mutogatni a másikra..

bánatukban itt szokták kiélni magukat, rosszindulatúak, mindenkit lekur.váznak, általánosítanak, sajnáltatják magukat.

2015. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért hiszi azt mindneki hogy irigy mindenki mindenkire. Ha sokan mondják ugyanazt például figyelj a gyerekedet nagyon lekényezteted nem lesz jó vége. Biztosan van köztük több olyna személy akinek adsz a véleményére és nem azért mondja mert IRIGY hogy te annyi mindent megveszel a kölyködnek.

Ez ugyanaz.

Nem irigységből szidják az ilyen rongyrázó senkiháziakat mert irigy arra amire van. Nem hiszem 100/90 ember aki fikázza az ilyesfjta embereket csak arra vágyik hogy százmilliós pecukba üljön meg százmilliós ékszerei legyenek.

Szereti mindeki a szépet de nem mindenkinél fogja a szép ugyanazt jelenteni. Lehet valaki egy bizsu nyakláncnak szásszor jobban örül mert neki a gyémánt nyakék nem tetszik, csak hogy a Palácsikot belehozzam a történetbe.


Az a felháborodás tárgya, hogy az ilyen ismételten senkiháziak mire fel rázzák a lóvéjukat mert hogy sokat nem jelent az biztos. Az alapvető személyiségben ha Édesanyád belédnevelte az az hogy nem illik nagyképűnek lenni, mutogatni amid van. Ha már mutogatot adjál is belőle ne legyél önző. Az oviban ha felbontasz egy tábla csokit kínáld meg a többieket is.

És pont hogy az ilyen milliárdos kapcsolatok MAGYARORSZÁGON arról szólnak hogy ők az önzőek és az irigyek mert sajnálják az emberektől alapítványoktól azt a kis fika támogatási pénzt amit ha beleölnének egyből másabb szemmel néznének rájuk...

2015. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Engem nem zavar. Mindenki azzal jár, akivel akar. :)
2015. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!