Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire megalázó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megalázó a nő számára az alábbi szituáció?

Figyelt kérdés

A nő családját látogatják meg. A nő nincs jóban az apjával(alkoholizmus, gyerekkori bántások, stb.)A férfi a nő apjának füle hallatára kijelenti, ha nő nem ért a gyermekéhez (mert akkor épp a férfi találta el, hogy a baba a meleg miatt nyűgös)


Az normális dolog, h a férfi gyakran tesz hasonló megjegyzéseket a nő családtagjai jelenlétében?



2015. dec. 26. 17:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem jogos. Amikor elszakad a cerna nalad, ugyan azt csinalod mint a ferjed amikor megalaz teged.
2015. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hány nyilvános lejáratást, megsemmisülést kell csöndben tűrni a másik féltől? Vagy ha nem kell csöndben tűrni, akkor mi a helyes viselkedés?
2015. dec. 26. 18:48
 13/22 anonim ***** válasza:
Egyet sem kell. De a legjobb indulatok, csunay beszed, sertegetes nelkul kozolni hogy mit szeretnel. Ha erdekli amit mondasz, nem hagyja abba, akkor meg kell huzni a hatarokat es betartani a kovetkezmenyeket. Peldaul nem mesz el vele tobbet a szuleihez ha ugy dont hogy folytatja. Igy el tudja donteni hogy melyik viselkedest valasztja.
2015. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Szerettem volna megmutatni ezt az oldalt, de azt mondta, őt nem érdekli. Beszéltem vele arról, hogy fájt, amit mondott, főleg, h az apám előtt mondta, aki engem soha sem nézett semmibe és csak vérszemet kap, ha látja, ha férjem sem néz. Mondtam,ne haragudjon, hogy kiborultam, túlzásnak érzem így utólag. Azt mondta, szerinte abszolút nem volt megalázó a helyzet, és különben se hallotta senki (mindenki hallotta) az apám se hallotta és ha hallotta is, nem számít, mert ő csak egy alkoholista és nem űrkutató.
2015. dec. 26. 18:52
 15/22 A kérdező kommentje:

13-as



Túl vagyunk sok indulatok nélküli megbeszélésen, sehová sem vezet. Nem hiszi, hogy ez nekem fáj,nem fájhat, nem megalázó, tagadja a szituáció megtörténtét.


Ha figyelmesen olvasol, én őt sose hoztam kellemetlen helyzetbe és csak a sokadik ilyen helyzet után borulok ki.

Az eset az én családomnál történik, nem az övénél. Nem nagy büntetés neki, ha nem jöhet hozzánk.

2015. dec. 26. 18:57
 16/22 A kérdező kommentje:

Olyan, mintha megvágnám a kezed egy késsel, te felüvöltenél, én meg azt mondanám, ez nem fájhat neked. Ha te a sokadik ilyen után kiborulsz ,azt mondom,nem értem a kiborulást, nem történt meg a dolog, senki sem látta és ha látta se számít és kérj bocsánatot, mert kiborultál.


A lelki bántalmazásnak nincs külsérelmi nyoma.

2015. dec. 26. 19:01
 17/22 anonim ***** válasza:

Nekem az a fura, hogy ezt neki meg kell magyarázni. Akkor szerinte mi a megalázó? Ha ugyanezt a szemedbe mondja, hogy nem értesz hozzá?


Talán arra érthette, hogy ő nem megalázásból mondta, de ez a helyzeten nem változtat. Gondolom szeret cikizni.

2015. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Igen, a szájába kell rágni, ha nekem valamivel fájdalmat okoz. Nagyon rosszul esik, h nekem folyton bizonygatnom kell, hogy higgye már el, h ez nekem megalázó, hát én érzem, velem történik. Nem hiszi el.
2015. dec. 26. 19:06
 19/22 anonim ***** válasza:

"Ha te a sokadik ilyen után kiborulsz"

Miért várod meg a sokadikat?


Amig hagyod hogy ezt csinálja, addig csinálni fogja. Csak rajtad múlik meddig hagyod. A megoldási lehetőségek (válás pl) sem fájdalom mentesek, te tudod melyik fájdalmat választod és mennyi ideig.

2015. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Gondolom lenéz emiatt, ami őt nem zavarja, az mást sem zavarhat, ha pedig őt zavarja valami, akkor kiakad, ha más ugyanabból nem csinál ügyet. Ahogy írsz róla elég egoista lehet, és szeret szerepelni.


Azt is megkockáztatom, hogy ha véletlenül elhagynád egyszer, akkor még hibáztatna is, hogy okot kerestél rá hogy elhagyhasd, és ártatlannak mondaná magát.

Talán rendszerint elbeszélhettek egymás mellett. Ha nem értitek meg egymást, az borzasztó lehet, oda-vissza megalázó.

2015. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!