Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire megalázó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megalázó a nő számára az alábbi szituáció?

Figyelt kérdés

A nő családját látogatják meg. A nő nincs jóban az apjával(alkoholizmus, gyerekkori bántások, stb.)A férfi a nő apjának füle hallatára kijelenti, ha nő nem ért a gyermekéhez (mert akkor épp a férfi találta el, hogy a baba a meleg miatt nyűgös)


Az normális dolog, h a férfi gyakran tesz hasonló megjegyzéseket a nő családtagjai jelenlétében?



2015. dec. 26. 17:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem,egyaltalan nem csoda ha "elszakad a cerna" nalad. Sajnalom a helyzetedet,szerintem mond meg neki,hogy ha nem valtoztat elvalsz tole,mert nem birod tovabb ,hogy megalaz ez erzeketlenul.viselkedik veled. En soha nem okoznek igy ,ilyen fajdalmat a baratnomnek szandekosan ,raadasul ugy ,hogy meg szova is teszi,hogy rosszul esik neki.

En is szeretem huzni az aktualis baratnom agyat,de azert nem ilyenekkel,foleg ha szol is ,hogy rosszul esik neki,akkor meg en erzem magam kellemetlenul,hogy megbantottam akit szeretek...

2015. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ezt azért nem így kéne közölni,hanem otthon megbeszélni.
2015. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!