Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit tolem ez a fiu?

Figyelt kérdés
Van egy srac, nem regota ismem. Elso perctol beszelgettunk. Egyszef sikerult ketesben akkor eleg sokmindent kerdezet rolam. Minden alkalommal mikor beszelgetunk o kezdemenyez es kerdez alap dolgokat ha masnem azt hogy vagyok. Mikor ram nez olyan mostanaban mintha akarna valamit. Tudja, hogy van baratom. Meg sohasem nyomult vagy tett ketertelmu megjegyzest. Lehet, hogy tobbet gondolok mint ami van? Hogyha van baratom es nem akar nyomulni, megis miert kerdezz rolam annyi mindent? Nekem oszinten egyre jobban tetszik sajnos, de nem szoktam kimutatni neki. Sokszor vigyorgunk egYmasra de ez nem szandekosan jon, legalabbis nekem. velemeny? Barmi. normalis.
2015. dec. 27. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg tetszel neki, de ő kimondottan rendes, hogy nem hajt rád konkrétan. Értékeld át a jelenlegi kapcsolatodat, és még azelőtt dönts, hogy bármi hülyeséget csinálnál.
2015. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi, de nem hiszem, hogy lesz barmi koztunk. Azt sem tudom hogyan derithetnem ki, hogy akar valamit vag sem.
2015. dec. 27. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!