Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes ismerkedésből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésből komolyabb dolog? Egy próbát megérhet?

Figyelt kérdés
Nem társkeresési, hanem barátkozási célból ismerkedtünk meg, így nem tudhatom, hogy "benne lenne-e". Én és szerintem ő is élvezi az együtt töltött időt. Mivel ritkán találkozunk (havi 1-2 alkalom), ezért gondolom nem lenne olyan gáz, ha elutasít.

2015. dec. 27. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy srác akit megkértem egy szívességre, nem társkeresés volt a célom

8 és fél hónapig mindennap beszéltünk, skypeoltunk, de találkozni nem tudtunk mert nagyon messze laktunk egymástól, most ugyan abban a városban élünk(ehez nincs annak köze, hogy mi egymásra találtunk) és azóta együtt vagyunk és ennél boldogabb még nem voltam, sőt múltkor beszélgettünk, hogy milyen volt ez az év és az mondta, hogy én voltam az egyetlen jó ami vele történt ebben az évben:)

Szóval erről nekem csak pozitív tapasztalatom van, így azt tanácsolom, hogy próbáld meg, de szerintem lehet érezni, hogy valakinél van-e esélyed, vagy sem, főleg abból lehet ezt tudni, hogy szokott-e flörtölni veled, célozgatni. :)

Sok sikert!

2015. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 omba ***** válasza:

Persze, sőt! Én mindenkinek ezt tanácsolom, a társkeresős oldalak gagyik, kamuprofilok, elmebetegek gyűjtője... ha valahol csak úgy megismersz valakit abból lehet bármi is.

nekem is volt már így -komoly kapcsolat is lehetett volna, de az más kérdés már.

2015. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!