Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzhetném le ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzhetném le ezt az érzést magamban?

Figyelt kérdés

10 eves párkapcsolatban élek.

Kb két éve ismerek egy srácot,aki a pàrom haverja, és az én ösztönzésemre lettek igazán jó barátok. Sokat van nálunk, együtt járunk pl. horgászni, kutyázni, vannak közös élményeink, többször aludt már nálunk.

Egy éve nagyon felfedeztem a srác és én közöttem egy csomó hasonlóságot, lelkileg mintha a másik felem lenne, még külsőleg is sokban hasonlitunk.

Ijesztő kicsit a dolog.

Szeretem a párom, és ezt a srácot is szeretem, nem szerelemmel, hanem barátilag, de annyira kedves velem, hogy ha nem lenne párom, szerintem már beleszerettem volna.

Mindketten tiszteljük és szeretjük a párom, és nem férne bele az erkölcsi morálunkba, hogy összeszűrjük a levet a párom háta mögött.

Nagyon nehéz számomra, mert rengetegszer gondolok rá és ha együtt vagyunk, koncentrálnom kell, hogy nehogy olyat csinàljak vagy mondjak, ami felkelti irántam az érdeklődését.

Nagyon sokszor inkább beszólok valami olyat, ami kiábrándító.

Sajnos sokszor nem tudom visszafogni magam és túl figyelmes és kedves vagyok hozzá.

Mit tegyek, ha csak kimondottan csak a barátja szeretnék lenni, de úgy érzem, hogy az mindig, az életem végéig?


2015. dec. 27. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire nyugtat meg,de én igy vagyok egy lány barátommal - még a 10 éves kapcsolat is majdnem stimmel ( 11 ) .Lövésem sincs mi lesz a vége ,de tuti,hogy nem fogsz hallgatni senkire és képtelen leszel nem azt tenni,amire a vágyaid hajtanak.. Én már nem azon gondolkodom,hogy hogy ne tegyem meg,hanem azon,hogy vajon utána mi lesz...
2015. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy na ez a srác továbbra is a közeledben lesz, ez az érzés egyre csak erősödni fog benned és el fog uralkodni rajtad, nagyon fogsz szenvedni. Az is egyre nehezebb lesz, hogy titkold az érzéseidet és hogy ne küldj jeleket felé. Én annak idején azzal vigasztaltam magam, hogy arról nem tehet az ember, hogy mit érez, de arról igen, hogy mit kezd az érzéseivel. Én 2 évig voltam ilyen lelki válságban, azzal a különbséggel, hogy én már őrülten szerelmes voltam valakibe, aki nem a párom volt. Azóta már 1500 km-re vagyunk attól a férfitól, csak úgy oldódott meg a dolog, hogy tudom, nem látom többet.

Nem tudom, nálad mi az oka annak, hogy kialakultak ezek az érzések, de a kapcsolatodat is meg kellene vizsgálnod, ha mindent megtaláltál volna a párodban, amire szükséged van, akkor nem került volna harmadik ember a képbe...Ez is tapasztalat.


24/N

2015. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, hogy ez a srác miben ad nekem többet, feltolt energiával, imádja a kutyám és lehet vele hulyesegekrol is beszélgetni es pl xboxozni. Ezek hiányoznak a parombol :(

Elkerulni nem tudom es megmondom őszintén hogy el sem tudom képzelni, hogy nincs.

Azt viszont hozzátenném még, hogy volt már, hogy nalunk aludt, a párom dolgozott, es eszünkbe sem jutott volna egymásra mászni.

Na meg az egyáltalán nem biztos, hogy ő is igy vonzódik hozzám, lehet csak a párom miatt visel el es haverkodik velem.

2015. dec. 28. 00:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogadd meg a 2-es tanácsát ha már nem tudod/akarod kikerülni.Biztos hogy csak barát szeretnél lenni?Ha két ellenkező nemü "barát" sok időt tölt egymással abból "csúnya" dolgok sülhetnek ki.Előbb-utóbb vki többet kezd érezni.Összeveszel a barátoddal,hullámvölgybe kerültök te vigaszra vágysz akarva akaratlanul történhetnek dolgok vagy részegen kettesben persze nem tudatosan.Az elején biztos jó mókának tűnik de a végén a földre csücsülhetsz.
2015. dec. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, valoszinuleg a sok egyutt toltott ido az oka, hogy ennyire befeszkelte magat a gondolataimba. Mivel korabban, kb egy evig nem ereztem iranta semmit.

Azota meg allandoan vele, vagy legalabbis mellette akarok lenni Ijeszto, hogy mennyire hasonlitunk, mondjuk ez mar neki is feltunt.

Olyan mintha az eletem resze lett volna valamikor. A fiu lany baratsagban hiszek,tobb fiubaratom volt mindig, mint lanyok, de egy ido utan altalaban megszakadtak ezek a nem tul mely baratsagok, kulonfele okokbol.

Ez is meg fog szakadni, ha nem teszek magammal valamit, vissza kell szoritanom az erzeseimet. Vegulis van parom, szeretem, jol el is vagyunk, de tudom, hogy nem o a lelki tarsam, hanem a haverja es ez mindig is igy lesz, meg soha senkivel nem voltam lelkileg ennyire egy hullamhosszon. Befejezzuk egymas mondatait, a viselkedesunk es a hulyesegeink is ugyanazok.

Egyszer kiprobaltam egy fel arckepes fotojaval, hogy melleraktam az en fel arckepes fotomat, es teljesen hasonlitanak az arcvonasaink is.

Ez most mi? Nem mondtam el neki, a paromnak sem,mert ez mar tenyleg ijeszto.

2015. dec. 28. 03:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!