Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulnátok ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyulnátok ehhez a helyzethez? 22L

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk néhány hónappal ezelőtt, viszont akkor nagyon kötődött hozzám, és én is hozzá, de a kapcsolatunk nem működött. Megbeszéltük, hogy barátok leszünk, és nem fogja érdekelni, hogy a következő barátnőit ez hogy érinti. Viszont lett is egy barátnője, és onnantól kezdve nagyon kizárt az életéből. Nem tartott sokáig az a kapcsolat, és nem is volt túlzottan boldog benne, viszont még mindig van egy távolság közöttünk. Nem tudom, hogy azért távolodott-e el tőlem, mert pótolható lettem, vagy azért, mert ő sem tud mit kezdeni ezzel a helyzettel. Nagyon szeretett és nagyon vonzódott hozzám (amit akkor is a tudtomra adott, amikor már volt az új barátnője). Azt is észrevettem rajta, hogy egy kicsit megviseli és a férfias macsóságát "lekicsinyíteni", hogy vonzódik hozzám, de mégsem működött jól a kapcsolat, mégsem volt "férfi" (erre sokszor utalt, bár én nem így gondolom).

Megkérdezném tőle, de félek nem lesz őszinte, vagy hogy esetleg még ő sem tudja a válaszokat ezekre a kérdésekre.


2015. dec. 28. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Negatívan. már nem vagytok egy pár, ha van valakije akkor vele akar lenni nem pedig az ex barátnőjével mert te mindig az ex barátnője leszel sosem egy barát. Ez belül mindig ott lesz.

Győzködöd magad az a baj, jobb lenne végre túltenned magad rajta és nem állandóan vele foglalkoznod, mert túl sokat foglalkozol vele.

2015. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Exekből sosem lehet barát!
2015. dec. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!