Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19-24 éves srácok, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-24 éves srácok, ti hogy viszonyulnátok ehhez?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és sajnos már most lóg a cicim. Valami kötőszöveti problémám van, ezért lazák a kötőszöveti rostjaim és könnyen megnyúlnak. Ráadásul kicsit duci vagyok...szóval ilyen elcseszett :(

Emiatt eléggé visszahúzódó és csendes vagyok, félek, hogy kinevetnek, még soha nem volt barátom és még ha valakit érdekelnék is, emiatt nem merek közeledni senkihez.

Ti erről hogy vélekedtek? Kérlek legyetek őszinték


2013. febr. 22. 14:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%

nem ez a fontos.. ha jófej vagy ez csak másodlagos.


Amúgy manapság már 1 nap alatt megcsinálják ezer helyen.

2013. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%

Terelve: nem annyira zavar.

Kíméletlenül őszintén: kis fogyás és máris nem lesz annyira vészes a helyzet mellfronton sem!

2013. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
47%

Nálam a kövérebb lányok már eleve a "do not want" kategóriába esnek. De az nyugtasson meg, hogy én sem kellenék neked.

Peace.

2013. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%

A melleddel semmi baj nem lenne.Az nálam már számít,hogy duci a lány.De ezt ledolgozhatod.

Minden esetre nincs veled semmi baj :)

Nyugi sportolj valamit,formáld az alakod.Azzal,hogy kinevetnek vagy sem pedig ne törődj.Csak a primitív emberek csinálnak ebből viccet.

18 éves vagy.Nem maradtál le még semmiről.

Am egy példa képet mutathatnál mennyire vagy duci.

F19

2013. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

de ha meg fogyok, azzal csak rontom a helyzetet...

egyébként valami ilyesmi vagyok alkatilag, csak nincs ekkora hasam, de a lábam vastagabb: [link]

A barátaim azt mondják, hogy okos és kedves vagyok, de ismerkedni sem merek egyáltalán, pár nagyon közeli barátnőm van, meg egy fiúval vagyok jóban, aztán ennyi

2013. febr. 22. 14:23
 6/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem is olyan duci :)

A személyiségeddel meg nincs baj.Nyugodtan járj el a barátnőiddel szórakozni ismerkedni.

2013. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
hát, nem vagyok az a bulizós fajta :) egy bulin voltam eddig (ami tényleg bulinak nevezhető), a szalagavatós afterparty-a sajátomról már csak nem húzhatom magam ki- mondjuk az tetszett, de ilyen helyeken is csak próbálok eltűnni
2013. febr. 22. 14:27
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem bulizni,hanem szórakozni.Egészen más a kettő :D szórakozás pl az is ha elmentek aquparkba,vagy valami zenés estre
2013. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

aquapark :D Három éve nem mentem uszoda közelébe...

De nem akarok megkeseredettnek, vagy szarkasztikusnak tűnni, csak tényleg nem tudom, mit csináljak. Általában kedves vagyok, ápolt külsejű és nőiesen öltözködöm, szóval kivülről mindez nem igazán látszik.

Majd megpróbálok akkor többet eljárni itthonról

2013. febr. 22. 14:33
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

:) lehet nem is olyan rossz a külsőd mint gondolod.

Ha sportolsz miért ront a helyzeten?Örökké nem lehet bujdosni.Vagy remeteként szeretnél élni?amit kötve hiszek.

Formáld a külsődet és bátran merj kimenni a nagyvilágba.

2013. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!