Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátom, és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátom, és most szerelmet vallott. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Két legközelebbi barátom egyike fiú/férfi. Évek óta közel állunk egymáshoz, nagyon jól megértjük egymást, de többről sosem volt szó, vonzalom sem volt. Pár napja azonban találkoztunk, és azt mondta, belémszeretett. Az érzés nem fellángolás, már régebb óta így van, csak magának sem merte bevallani. Nagyon meglepődtem, ilyesmire nem számítottam, mindig is természetes volt, hogy barátok vagyunk csupán. Őszintén megmondtam neki, hogy részemről ez barátság. Azóta nem beszéltünk, én elutaztam a családommal, ma megyek haza. Holnap viszont egy társaságban szilveszterezünk, így mindenképp fogunk találkozni. Elképesztő fontos személy az életemben, nem szeretném elveszíteni, de nem tudom hogyan kezeljem ezt a helyzetet. A tanácsotokat szeretném kérni, az értelmes válaszokat előre is köszönöm :)

18L, 18F


2015. dec. 30. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Menj aludni szépen
2015. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Kezeld rugalmasan. Szexeljetek egy nagyot.
2015. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj vele ugyanúgy, mint eddig, ha ő ezt el tudja fogadni. Igazából ez neki a döntése, hogy fel tudja-e dolgozni, hogy barát státuszban ragadt, vagy mindig kellemetlen lesz, mert ott lebeg köztetek az a bizonyos "lehetne több". Utóbbi esetben sajnos távolságtartás kell, és azt a barátság bánja.
2015. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod hármas! :)
2015. dec. 31. 13:24
 5/5 anonim válasza:
73%

Próbálj meg adni neki egy esélyt, ha tényleg olyan fontos neked. A lányok úgyis mindig azt mondják, hogy igazán nem a külső, hanem a belső a fontos, és ha belegondolsz lány és fiú közötti igazi barátság már majdnem szerelem. Ha ilyen jóban vagytok, akkor az egyetlen kifogás a külseje, de akkor ellentmondasz, az előbb említettnek. ha egy esélyt se adsz neki akkor veszíted el igazán.

Szerintem egy esélyt meg érdemel :)

2016. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!