Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, olyan van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, olyan van, hogy megtartjátok egykori udvarlótokat?

Figyelt kérdés

megtartjátok... úgy értem, nem rúgjátok el magatoktól. Én idáig ha nem kellettem egy lánynak, erre a sorsra jutottam.


Akinél próbálkoztam és visszautasított, most pasija van, én meg nyilván háttérbe szorultam... néha azonban érzem, hogy nem akarná, hogy eltűnjek. Hadd ne irjam le a jeleket, de látom, hogy elvesziteni sem akar...


lányok, ilyen szokott történni nálatok? Megvan az új pasi, de kukába sem akarjátok dobni az egykori udvarlókat?


2015. dec. 31. 02:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Téged tartogat vésztartaléknak, ha esetleg nem jönne be a másik. Legyen már tartásod, vadássz máshol, ennek a csajnak nem kellesz.
2015. dec. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem tartok tartaléknak senkit sem.

Olyan már volt, hogy valamelyik barátom (akit már hónapok vagy évek óta ismertem) kezdeményezett és visszautasítottam, de nem löktem el magamtól, mert emiatt nem rúgok fel egy barátságot. Feltéve, ha a másik fél is a barátom szeretne maradni. De ismétlem, NEM azért nem dobom a kukába mert talonba tettem. Nekem fontos a barátság!

2015. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!