Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extol kapott targyakat Ti megtartjatok?

Figyelt kérdés
Masfel eve van egy barátom akinek mar regebben megtalaltam par kozos cuccot az exevel kepek cd-n, plus's stb..aztan most takaritottam a szekrenyen mert mar zavart a sok szemet és talaltam egy karkotot Amin a baratnoje neve volt aztan megkerdeztem, hogy kidobhatom-e erre O egybol felcsattant, hogy en most kutatok!? Egy eve en takaritom a szobajat ezt o sem gondolhatta komolyan..jelente meg neki valamit?? MIT gondoltok? Bocsi a helyesirasi hibakert..baratom 20F
2015. máj. 2. 21:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Volt baratnoje neve*
2015. máj. 2. 21:33
 2/14 anonim ***** válasza:
Add el vaterán
2015. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
En kidobtam a legtobb cuccot, hogy le tudjam zarni a dolgot. Sajnos meg nem tudta lezarni. Ne hozd elo a cuccokat, tedd el a szekreny melyere, hadd halvanyuljanak az emlekek! Kis ido mulva biztosan elfelejti teljesen! Szerintem csak az egoja miatt tartotta meg. N
2015. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Én mindent megtartok, jó lesz majd 70 évesen visszaemlékezni. :D
2015. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ertelme kidobni es ha eljosz az exe holmiaival termeszetes h aszt hiszi kutakodsz..egyszeruen ne zavartasd magad, akivel vegeztunk az a multe, ami megmaradt tole az csak emlek
2015. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hat ez eleg rossz..:( valoban nem lepett meg rajta til?! Mar tobb mint 2eve nincsenek egyutt..engem meg zavarnak a "cuccok"
2015. máj. 2. 21:42
 7/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. A sajat exem ajandekait dobtam ki. A pasid cuccait meg jol elrejtenem a helyedben, nem mutogatnam neki. N
2015. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Engem nem zavarna, de én, én vagyok. :)

Nekem is vannak az exektől cuccok, de amint vége lett már csak az emlékek miatt volt jó, igaz nincs mind szemelőt. A párom sem zavarja, helyén tudja kezelni.

Talán azért érzel így, mert egod szerint ez baj és mindenféle hülyeséget beképzelsz, pedig nem kéne. Hidd el nincs semmi gond, neki az emlék, de lehet csak úgy megtartotta és ennyi. Tanuld meg elfogadni a múltat és túllépni ezen, a barátoddal foglalkozni és jelennel.

2015. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az ovis "barátnőm" ajándékai is megvannal még, 21 vagyok. Az is ennyire zavarna? Pedig az már főleg nem most volt. Ha a másik csajt szeretné, nem veled lenne. Neki jelentenek valamit azok a holmit, neked semmit, ha nem akarja kidobni őket semmi jogod erre kérni. Ahogy nem dobadbatod ki vele a pólóját, mert nem teszik a színe.
2015. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 opened paradise ***** válasza:

Nem,minden képet is kitöröltem.

Egyedül két dolog maradt meg:

Egy könyv (Én Ozzy),mert az az egyik kedvencem és egy Nirvana-s póló.

Egyikhez sem kötődőm érzelmileg,csak ha ki is dobnám,akkor is vennék egy újat,mert akkor is úgy kaptam,hogy kellettek.

2015. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!