Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted így visszaszerezhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted így visszaszerezhetem a szeretett férfit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én 20 éves vagyok, a párom 25, kb. másfél évet töltöttünk együtt.


Tegnap volt egy nagyon nagy veszekedésünk. Ő kimondta végleg a szakítást, én büszkeségből nem mondtam azt neki, hogy én nem akarok.


Rájöttem, hogy részemről mik voltak a hibák a kapcsolatban. Amikor megismerkedtünk, nem tudtam mit akarok, nem tudtam, merre tartson az életem. Belé kapaszkodtam, a napjaim abból álltak, hogy vele törődtem (ezt ő egyébként el is fogadta). Ez nagyon nagy hiba volt. Nem volt saját életem, nem szerettem magam. Ő pedig időről időre félrekacsintgatott de fizikális megcsalás nem történt, interneten folytak a dolgok és tudom, hogy ott is maradtak. Úgy érzem megfojtottam. Azt is hozzá kell tennem, hogy sokszor nem akart a problémákról beszélni pedig elmondhatta volna azt amit érez ahelyett, hogy nekem kelljen erre rájönnöm most és nem az a megoldás, hogy máshol keresi a boldogságot, hanem, hogy leül velem és megbeszéli.


Nem akarom elveszíteni. Tegnap este óta nem beszéltünk. Elhatároztam, hogy az elkövetkezendő 5 napban magammal foglalkozok. Nem fogok neki írni, csak a 6. napon. Sportolni fogok, tanulni, TV-t nézni, egyszóval elfoglalom magam. Rájöttem, hogy kell, hogy legyen saját életem és nagyon igaz az is, hogy nem várhatod el mástól, hogy boldoggá legyen ha önmagadat nem szereted.


Szerintetek ne írjak neki 5 napig?

Szerintetek teljesen kiszeretett belőlem?

Szerintetek talál magának valakit ennyi idő alatt? Ez csak kevés hozzá...

Férfiak, ha egy nagy veszekedés után a 6. napon a barátnőtök írna, hogy belátta mik voltak a hibái akkor adnátok még egy esélyt egy beszélgetésre?


2015. dec. 31. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet még a szilveszteri buli előtt tisztázni kéne, mert amúgy 5 nap nem sok, de azért most necces.
2015. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmit nem tudunk az ügyről. de ez jó tervnek látszik.
2015. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy 5 nap alatt nem talál mást nem jelenti azt, hogy veled akarna bármit is.

Te megfojtottad, ő meg nem beszélte meg a problémákat - nem egy álompár.

Ki tudja, miféle dolgokat készítettet már elő a netes kikacsintgatásai alatt?

2015. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ha összeszámolom, vagy 6x bocsátottam meg :)

De én szerettem

25F

2015. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. dec. 31. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!