Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg kevés a heti 1-2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kevés a heti 1-2 szex? Aggódnom kéne, hogy ezért szakítani fog?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy ez nem mindig volt így, kb. csak fél éve ez a helyzet, amióta elkezdtem dolgozni. Fél négykor kelek, és kb. 4-re érek haza, plusz a stressz a munka miatt, az hogy próbálok jól teljesíteni, teljesen elveszi minden energiámat. És akkor még a főzés, mosás, stb... És már 7-kor megyek is aludni, nem bírok tovább fent lenni. És ez miatt volt, hogy egész héten nem találkoztunk, mert ő jött volna, de nekem nem volt energiám hozzá, a szexhez meg végképp nem. Így leginkább csak hétvégén találkozunk, de már többször mondta, hogy ez neki nagyon kevés, ahhoz képest, hogy régen szinte naponta találkoztunk. És mondta, hogy jó lenne, ha ezen tudnánk változtatni,, mert ez így nem lesz jó. Azt is fölajánlotta, hogy összeköltözhetnénk, ha az nekem segítség lenne, de én azt azért még nem akarom.

Szerintetek is erre rámehet a kapcsolatunk? Valaki volt hasonló helyzetben?


Ő 24 éves, én 19.


2016. jan. 2. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hagyjuk most a barátodat és a szexet egy kis időre,mert fontosabb gondod is lesz.

Ez az életstílus sokáig nem tartható fenn,valamin változtatnod kellene mert ez borzasztó,nem lehet sokáig így élni,az élettől is el fog menni a kedved.Nem is ismerlek mégis aggódom érted,gondold át kérlek,hogy miért mekkora áldozatot vagy hajlandó meghozni.:)

2016. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha neki kevés, akkor igen. És igen, lehet hogy rámegy a kapcsolat.

Nem tudsz másik munkát keresni? Az nagyon sok, ha heti 5 nap több mint 12 órát vagy távol. Vagy ha elég jól fizet, akkor a házimunkát végeztesd mással, az is egy megoldás.

2016. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RRR ***** válasza:

az 1 nek teljesen igaza van

19 évesen ez nem élet

beszéljétek át

ha ő ott lenn,akkor biztos besegítene neked ami jó lenne

2016. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24 évesen a napi 3 lenne a legjobb ha a biológiát nézed.
2016. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De jó, hogy mindenkinek a lényeg jött le belőle... :DD Azt, hogy mettől meddig dolgozom, inkább csak magyarázatként írtam, szeretem ezt csinálni, és jobb lehetőség most úgyse lenne.. :))
2016. jan. 2. 13:54
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor meg ugrik a kapcsolatod és megmarad a munkád.


szex mennyiségi probléma egyből letudva.

2016. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de én már rég elküldtelek volna! Mi az hogy nincs energiád a párodhoz???
2016. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha most nem barátod lenne hanem kutyád és nem érnél rá enni adni neki a meló miatt. Csodálkoznál, ha nem bírná sikáig szegény kutya? Mert körülbelül ennyire kell egyeseknek a szex is.
2016. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg kevés, én is a napi 3-ra szavazok inkább. De minimum minden nap 1.
2016. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van kutyám is. :) És amíg neki enni adok, az kb. 5 perc, a szex pedig nem 5 perc. :)
2016. jan. 2. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!