Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet csak a nem elég együttlé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet csak a nem elég együttlét miatt szakitani? Hogy jön ez már ki?

Figyelt kérdés

Több mint fél éves kapcsolat, 20 l, 26 f, és nagyon kevesek az együttlétek, mert szó szerint nincs hol.

Az én szüleim utálják őt,náluk megint nem lehet mert közös szoba és mindig beront valaki (megtörtént eset már). Emiat nagyon ritkák, havi egyszer kétszer történik meg, és már én is nagyon hiányolom az egészet, van mikor csak emiatt vagyok ideges, ez igy már nem jó.

Hiába kérlelem hogy csinálja meg már magának a lakrészét a családi házon belül, lusta. Mindig csak igérgeti, hogy majd majd. Az anyagi eddig sosem lett volna gond neki, ez nem kifogás.

Mondtam hogy menjünk albérletbe akkor, és adok bele én is. Úgy sem jó...

Ez totál számára egy kényelmes helyzet hogy anyucival lakik egy fedél alatt. Nem tudom ebből kimozditani, pedig tönkre megy emiatt a kapcsolatunk.



2015. jún. 29. 22:52
 1/5 RRR ***** válasza:
ez egy élősködő
2015. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valahogy pedig rá kell venned a barátodat,hogy tegyen valamit,mert valóban a kapcsolatotok a tét.

Valamiért azt érzem,nem szeret téged annyira,mint te őt.

Neked kell a tettek mezejére lépned ebben a helyzetben.

Szólj érte,vagy közöld a pároddal,hogy rámegy a kapcsolatotok.Ha neki ez kell,akkor jó úton jár.

Kívánom,hogy megoldódjanak a problémáitok!!!

2015. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyuci kicsi fia... Ne pazarold rá az időt.
2015. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ajd ultimatumot neki
2015. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nem normális dolog. Hogyha ő ezt nem látja be, hogy ez így nem működik akkor nem éri meg rá időt pazarolni.
2015. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!